Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert csak a nagyan helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csak a nagyan helyes fiuk utan epekednek a lanyok a fosulin?

Figyelt kérdés
23 eves vegzos fosulis hallgato vagyok de nem tudok magamnak baratnot szerezni. Mindig csak azt veszem eszre, hogy ha jon szembe egy lany, akkor csak a brutal szepfiut veszik szemugyre, az atlag pasit semmibe sem nezik. Pedig itt a.gykn azt mondtak sokszor a lanyok, hogy a legfontosabb egy pasiban az, hogy legyen magabizos es legyen apolt, jol oltozott. Ezek nekem mind megvannak, szerencsere nem vagyok onbizalomhijan, jol is oltozok, mert a suli mellett ejszakai melokat vallaltam es abbol vettem parfumoket, divatos ruhakat. Testalkatra es arcra teljesen atlagos vagyok, nem vagyok ronda se nem kover. Megis olyan szerencsetlen vagyok, hogy 10 bol 9 szer.olyan lanyokat probalok meg becserkeszni akiknek van pasijuk. Pedig csak atlag lanyokra vetek szemet, megis mar szinte mind elkeltek ezek az atlagis kinezetu 18-24 kozotti lanyok. Szinte mindnek ilyen nagyonszexis szeparcu selyemfiu pasija van. Hiaba mondjak itt a lanyok, hogy az oltozkodes, kisugarzas, hatarozott fellepes a.fontos, de szerintem ez nem igy van. Szerintem meg az a nyamvadek arc a legfontosabb, ha jol nezel ki arcra akkor rogton beled esnek, ha csak atlagos vagy, akkor elmennek melletted, atneznek rajtad, csak baratnak leszel jo. Miert ilyen igazsagtalan az elet? Nagyon elkeserito, hogy en nem nezek ki jol. Sajnos 20 eves kor felett is csak a.kulso es a szep arcu fiuk a fontosak a lanyok 90% anak.
2012. máj. 8. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A francba! Akkor nekem is hazudtak az itten lányok.
2012. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert ők nagyon helyesek.
2012. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mind ilyen Colin Farrell (szakall nelkul es fiatalabb kiadasban pl szoke hajjal). vagy Ashton Kutcher fele.pasikkal maszkalnak kezen fogva. Van amelyik nagyon le van robbanva ruhaugyileg, de arca jol nez ki es ez a legtobb lanynak a legfontosabb.
2012. máj. 8. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pont azért kértem meg a barátom, hogy növesszen szakállt és bajuszt, mert olyan kisfiús arca volt, hogy már pedofilnak éreztem magam :D

22/L

2012. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán ez jelzés arra, hogy nem a főiskolán kellene keresgélned. Mi lenne, ha egy kávézóban pl. egy még ismeretlen pincérlánnyal kezdenél el beszélgetni, vagy ha könyvtárba, boltba vagy edzeni mész? A másik pedig: türelem!Nekem pl. az ilyen "szépfiú" típusúak egyáltalán nem jönnének be, mert magamat érezném cikinek mellettük, ha már én nem vagyok a "mindenki kedvence".L
2012. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos van kivétel is, de nagyrészt amit a lányok ilyen és ehhez hasonló témákban nyilatkoznak az bullshit. Amit tesznek az teljesen más téma.
2012. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!