Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről lehet beszélgetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet beszélgetni egy fiúval első találkozáskor? Milyen témákról?

Figyelt kérdés

Mindig attól félek hogy nem tudok olyat mondani neki ami érdekli sőt ha ő is alig szól hozzám úgy mégrosszabb..

ami érdekli a fiúkat olyanról szeretnék velük beszélgetni vagy amiért nem fog hülyének nézni.. de nem olyanról pl. mi a kedvenc zenéd, milyen filmeket szeretsz.. ez olyan 1-2 perces kérdés-válasz.. valami olyanról szeretnék vele beszélgetni ami hosszú időt igénybe vesz..



2012. máj. 4. 12:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Sex élmények!:)) főleg ha nem szűz!:))
2012. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy reagál a foszforra, windows gyorsbillentyű-kombinációk, milyen a fájdalomküszöbe, dolgozott-e felszolgálóként McDonald's étterembe, milyen gyakran vágja az orrszőrét


15/F

2012. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Diavolino44 ***** válasza:
50%

mondok egy jo hirt! Nem neked kell a beszelgetes fonalat iranyitanod hanem a sracnak!! Ha nincs mirol beszelni akkor a srac bena!

Amugy a legtutibb tema a csalad. Mindenkinek vannak csaladi problemai arrol meg nem nehez kerdezgetni, meg velemenyt alkotni. S ahhoz nem kell zseninek lenni.

Amugy nekem a kedvenc teruletem a hobbi valamint a vagyak, ezekrol mindenki szivesen beszel, s ugy fog megkedvelni a csaj h joformam nekem meg sem kell szolalnom. :)

Amugy lehet csak en vagyok tehetseges ebben de en a filmeket is tudom legalabb 1 oraig fenn tartani mint beszed tema.

2012. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Korai magömlés.Amúgy az a legrosszabb ha azon agyalsz nem fogtok tudni beszélni és beégéses hallgatás lesz.Mondjuk férfiként én úgy érzem nekem kell a beszélgetést terelnem és nem ritka hogy folyton beszélek hogy ne legyen csend.Amúgy jó pl sétálva randizni valami nem uncsi helyen mert elég ha körbenézel és akármit látsz eszedbe jut róla valami.
2012. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3 részben jó de családi problémákról beszélni randin elég bukós.Amúgy nem is az a lényeg mit mondasz hanem ahogy elöadod.Amúgy meg tök rossz elszalasztani valakit egy béna randi miatt,ezért se jó görcsölni.Én ezt úgy oldottam meg hogy az elsö 5 percben elkönyveltem valami miatt a csajt havernak,pl ez nem működne,túl jó csaj nekem stb azaz nem kezeltem randinak,vettem annyira lazán is hogy sörözés lett belöle és megszűnt a tetszeni akarás,márpedig a természetességnél nincs vonzóbb,akkor úgy mosolyog az ember ahogy kell és egy mosolygó ember megnyerő!
2012. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
2fejű levelibéka párzási és vonulási útvonalairól.
2012. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

12:06


Megint a srác teperjen érted, ő kérdezgessen, ő fizessen, ő dolgozzon. Ti meg csak beleültök a készbe. Hát igen női viselkedés, le se tagadhatná 1ik sem hogy nők..

2012. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ne görcsölj, gondolj arra, hogy ő is annyira izgul, amennyire te. Próbálj meg lazán viselkedni, mert, ha túl sokat kérdezgetsz, akkor olyan kihallgatás hangulatú lesz a dolog. :) Ha valamiről beszél, enyhén vond fel a szemöldököd, nyisd nagyra a szemed, ez úgy néz ki, mintha nagyon odafigyelnél rá (persze, az az igazi, ha tényleg annyira érdekel, hogy odafigyelsz arra, amit mond) , így könnyeben megnyílik neked.
2012. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
(13:51 vagyok) Szerintem mindegy, hogy ki irányítja a beszélgetést, elég szexista azt mondani, hogy ez a nemtől függ, a dominánsabb, magabiztosabb, vagy határozottabb ember irányítja és lehet, hogy ő a fiú, de az is, hogy ő a lány.
2012. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Diavolino44 ***** válasza:
100%

13:50


Igen a férfi teperjen szerintem egy nő után, különben a nők választanának férfit s ez nem túl elterjedt. Amúgy én is férfi vagyok. De szerintem ez teljesen egyértelmű. Az első randin virítani kell s mivel pénzem nem túl sok van így marad a duma.


Amúgy a család téma szerintem nagyon jó. Pl ha van testvére akkor lehet elsütni a milyen idióta a tesóm sztorikat, mondok párat ha visszakérdezek biztos ő is tud majd mondani, a vége röhögés. Ha nincs, akkor meg szintén elmondom milyen szerencsés s mondok pár sztorit amikor bunyóztunk. Nem olyanokra gondoltam hogy vert-e az apád?? Hamar ráérez az ember hogy egy témáról a lány akar beszélni vagy sem.

Első randin elvinném sörözni?? Égne a pofámról a bőr rendesen. Viszek egy szál virágot, ő is ki van csípve én is, mekkora illúzió romboló a kocsmázás..

2012. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!