Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúknak tényleg tetszik ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tényleg tetszik ez a csajos hisztizés, meg "nem akaromság"?

Figyelt kérdés

Amikor sok lánynak mondva van, hogy ccsinálja meg, vagy valami amit nem akarnak(most teljesen mindegy, hol suliban, munkahelyen, életben, akárhol) És teljesen mindegy, hogy mit nem akarnak, de elkezdik ezt a : "Jaaaj, nemááá... nem akarom... de mineeek? Tök hülyesééég, nem érdekel....!"



Ilyen nyávógós hangon.

Engem tökre idegesít.

Ez komolyan tetszik a fiúknak?



2012. máj. 3. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, fejbe rúgnám az olyan nőket
2012. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rohadtul idegesít.
2012. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SenkixXx ***** válasza:
Irritáló
2012. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem az ilyenek tudnak elüldözni. Exbarátnőmet is ezért dobtam mert állandóan csak sírni tudott akár a szülei kértek tőle valamit, akár én. Sőt akárhová elhívtam akkor is csak nyavajgott hogy nincs kedvem meg kiverte a hisztit én meg mondom jó akkor ennyi volt. Ebbe bele lehet őrülni.
2012. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,ez nem tetszik senkinek.Engem nagyon idegesítenek ezek a hisztis,nyávogós p.csák.
2012. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez konkrétan senkinek nem tetszik. De sokszor azok a csajok akik nagyon szépek azt hiszik, hogy mindent megengedhetnek maguknak. Volt egy lány aki ilyen volt és nagyon tetszett, de a külseje tetszett nem a hisztizése, és azt gondoltam, hogy egy ilyen szép lánynak még a hisztizését is szívesen elviselem. Nem így volt. Szakítottunk. Hosszú távon ezt egyszerűen nem lehet kibírni. Szerintem ezzel mások is így vannak. A hisztizés senkinek sem tetszik,de ideig-óráig elviselik egy szép lány kedvéért, aztán amikor már nem bírják borul a bili.

23F

2012. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!