Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresős randin, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős randin, hogyan lehet óvatosan közölni a "jelölttel", hogy nem jön be és nem lesz több találka?

Figyelt kérdés
Van esetleg valami konkrét tapasztalatotok ilyen téren?

2012. máj. 2. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
majd felhivlak :) ez jo pattintos duma
2012. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem divat megmondani a tutit vagy mi a rák? Az, hogy itt tapintatozol csak NEKED kényelmesebb, a másiknak nem biztos el jut a tudatáig, hogy pattintani szeretnéd és k*rva sz*r érzés utána napokig elkeseredve várni, hogy mikor jelentkezik az illető. Az IGAZAT a másiknak, ne kerülődumákat mert irtó irritáló.
2012. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Igen, bár kicsit ódivatú őszintének lenni a mai világban. :D
2012. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos én vagyok a hülye, de én ilyenkor mindig megmondtam a másiknak, hogy nem bejövős. A leggyakoribb dumám a "szerintem mi nem egymást keressük" volt, ebben nincs semmi bántó, mégis egyértelmű.

28/N

2012. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig megírtam,hogy pl.nem vagy az esetem,ne haragudj,és sokan meg is köszönték az őszinteséget.Plusz azt,hogy egyáltalán visszaírtam nekik,mert ugye sokan ezt nem teszik.Volt hogy fél napom ennek a mondatnak a visszaküldéséből állt,de így éreztem korrektnek:)
2012. máj. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megmondod neki, hogy nem jön be és nem szeretnél több találkát. Miért kéne kertelni?
2012. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Úgy érzem nem téged kereslek, nem szeretnék többször találkozni veled."
2012. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én akárhányszor regisztráltam társkeresőre, csak még jobban elment a kedvem a csajozástól. Ha el is jutottam addig, hogy megvolt 1 csaj, és levelezgettünk, általában ezzel végződött:

- igazából nem is tudom minek regisztráltam be

- csak megakartam nézni hány fiúnak tetszek

- nem keresek komoly kapcsolatot

- nem vagy az esetem (ez eddig a legőszintébb)

és a kedvencem: - törölt felhasználó...

2012. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
meg mondod hogy bocs de mégsem ö az akit keresel. ennyi, nem kell túl bonyolítani.
2012. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mondd utánam: "kopj le"
2012. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!