Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Soha nem jönnek rá, h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem jönnek rá, h nem csak szexből áll egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Számos fiút ismerek, akik csak azért akarnak összejönni egy lánnyal h megdugják, aztán otthagyják őket. Jól néznek ki, és még normálisak is, ha olyan a helyzet. Miért a f***ukat hagyják választani? Mikor jönnek rá, h nem csak ebből áll egy kapcsolat?
2012. máj. 1. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
erre én is kiváncsi lennék, mert én 33 éves embernél tapasztaltam ezt:(
2012. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

amikor majd elköltöznek otthonról és rájönnek,hogy valakinek főznie,mosnia és takarítania is kellene.

akkor lesz kb esélyed.

2012. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez egyénfüggő. Én pl kamaszkoromban is egy olyan lányt szerettem volna, akivel szerethetjük és boldoggá tehetjük egymást. Persze ennek része a testiség is, de nem azon van a hangsúly.
2012. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
20 évesen is olyan érdekel, aki szerelmem, barátom és szeretőm is egyben. Nem a farkam döntött soha.
2012. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
majd ha egyszer igazán szerelmesek lesznek, akkor
2012. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Traune ***** válasza:
40%

nem olvastam el a kommenteket és igazából nem olyan vén fejjel eltudom mondani a választ.

akkor fog majd megváltozni a vélemény ha jön egy olyan nő aki megérdemli hogy ne csak megdugjam és továbbálljak...

és hiába bárki bármit mond ez igy van. ha majd a férfiembernek megfelel a csaj teljesen úgy hogy képes lenne vele élni. akkor nem csak megdugni fogja hanem vele lenni is. nem csak a csávón múlik ez. inkább a csajon.

2012. máj. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
ezt az utolsó választ férfi létemre cáfolom, mert inkább a férfiak játszanak a női szivekkel, nem pedig forditva. És tudjuk azt is mindannyian, hogy a férfiak nagy része a farkával "gondolkodik"
2012. máj. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Én tudom h miből áll egy kapcsolat de mint ők sem, én sem akarok kapcsolatot csak sokat dugni jobbnál jobb nőkkel! :)
2012. máj. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én eddig sosem azért közelítettem egy lányhoz, mert csak meg akartam volna dugni, de lehet, hogy arra vágytak volna, mert eddig kivétel nélkül mind elhajtott az első közeledő szavamra.
2012. máj. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Számos fiút ismerek, akik csak azért akarnak összejönni egy lánnyal h megdugják" - mi másért jöhetnének össze vele??


Ha lelkizel egy csajjal fiú létedre, akkor jön a nyálas, és túl érzelmes sablon szöveg, ha nem akkor meg a fenti sablon szöveg.

2012. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!