Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek bejön, ha egy csaj gitározik? Vagy nem különösebben érdekel titeket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivel én csellózom,ez egy pluszpont neki..
2012. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jó dolog az, én tudnám értékelni.
2012. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nő - level 99 ---> számomra. :Đ
2012. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha Metallicát, Pink Floyd-ot, Avenged Sevenfold-ot, Led Zeppelint vagy bármilyen rockdalokat játszik, akkor nagyon.


Ha nyálas popszámokat, akkor nem érdekel különösebben.


(19F, egy zenekar gitárosa és amúgy is elvontabb "művészlélek" ember)

2012. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó pont az, ha egy lány tud gitározni... Pláne olyan zenéket(hogyha valakinek a szívét meg akarod hódítani) amiket szeret az illető... Én szeretem a Rammsteint, SOADot, Slipknotot, Rózsaszín Pittbullt(hogy mondjak magyart is), de nem muszáj ezeknek valamelyikét eljátszani... Ha valakinek olyan rálátása van a zenére, hogy nem csak hallgatja hanem át is érzi azt, akkor megérti azt is, hogyha a Sleipnir - Mein bester Kamerad c. számot eljátszod neki gitárral... Ha nekem azt valaki eljátszaná, akkor azt az illetőt egy életre annyira megkedvelném, hogy szavakba se tudnám önteni... Talán még bele is szeretnék... 4. kommentelőnek üzenem, hogy nem abból áll az élet, hogy zúzz mindent össze vissza... A rock meg a metál sem abból áll, hogy dühöngnek össze vissza és 300ezres gitárokat vágnak a földhöz... Minden zenekar ír lágyabb számokat... Pl.: SOAD - Roulette, Rammstein - Ohne Dich de még a Slipknot - Vermilion is annak számít legalábbis szerintem... Persze rengeteg zeneszám van még különféle "zúzós" zenekaroktól ami lágyabb... Csak át kell érezni a zenét... Erre kevesen képesek, és csak azt értékelik ami kiüti a dobhártyájukat... Na szóval vissza térve a kérdésre, igen ez bejön egy srác
2012. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
srácnak.*
2012. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem csak ebből áll a rock. Meg amúgy a Pink Floyd-ot nem mondanám zúzásnak, de attól még jó xD
2012. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Oké én kérek elnézést, hogy nem ismerem ezt a Pink Floydot vagy mit... De igazad lehet majd talán meghallgatok egy két számot tőlük. :D
2012. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat srácok:)
2012. máj. 2. 13:42
 10/13 anonim válasza:
Persze. Főleg ha a farkammal teszi.
2012. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!