Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire szeretitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire szeretitek, ha egy férfin van tetoválás?

Figyelt kérdés
Kinek hol tetszik a testen , illetve mennyi az ami már sok vagy előnytelen egy férfin ? ( nem a börtön tetkókra gondolok, hanem az igényes tetoválásokra ) .
2012. máj. 1. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szeretem.

22/L

2012. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy hol, mekkora, csak divatból csináltatta vagy jelent is valamit. nem mindegy.
2012. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A teletetovált embereket bírom(na nem a kopasz fukszos szerencsejátékos ill egyéb negatív fazonokat!), ha igényesek a tetoválásai és ízlésesek, valamint normális öltözködés és külalak is párosul hozzá.(pl vékony,magas alkat,nem kirívó öltözködés). Az is tetszik, ha csak 1-2 ízléses tetoválása van az illetőnek nem annyira látható helyen.Pl lábszár,felkar,mellkas,hát :) Igazából szerintem szökőévente látok tetovált embereket, de kevés aki eddig külsőre tetszett volna.

Szóval, hogy mi a sok, az egyén kérdése. Az összhang a fontos :) A nonfiguratív tetkótól viszont falratudnék mászni!

2012. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ha valami nagy és színes azt tetszik. a nonfiguratív az tök undorító, az nem igazán tetszik. ha arcán van, nekem az lenne sok. attól függ, hogy néz ki, de sztem bármennyi lehet bárhol. 21L
2012. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
na most légy okos,5különböző vélemény xD
2012. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mint tetováló, nagyon imádom, ha van rajta tetkó, jöhet bármennyi. :D


20/N

2012. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Semennyi. Engem a hideg ráz tőle.
2012. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen tényleg különbözőek a vélemények :) Mentek a zöldek.


15:25-ös : A legutóbbi barátnőm se szerette egyáltalán a tetovált embereket, mikor velem megismerkedett nem is reklámoztam én se neki, hogy van nekem ( a felkaromon van ) tetoválás, mivel még pólóba se látszik. Akkor tudta meg mikor először aludtunk együtt :) Kicsit meglepődött de egyáltalán nem zavarta utána már mert az is a részem. Számomra meg jelentése van, ő meg már elfogadott így hisz nem ezért kedvelt meg :)


A divat tetkósokat illetve a nonfiguratívosokat annyira én se szeretem mert szerintem egy tetoválásnak jelentése kell, hogy legyen vagy egy olyan esemény ami megváltoztatta az ember életét. Hisz ezt életünk végégig fogjuk hordani. De ki mit szeret ez már eléggé szubjektív .


Egy nőn egy ízléses tetoválás szerintem még szexi is :)

2012. máj. 1. 15:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem olyan jó, de 1-2 még oké ha van valami értelme is amiért felrakattad magadra.
2012. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Meg se merném érinteni.
2012. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!