Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segítene egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene egy 14 éves fiúnak egy kicsit a randizásban kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 21:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"ott nem a fej a lényeg hanem ami rajtam van 25 ezer.."


Ez irtó gáz szöveg volt. Csajnak is ezt fogod mondani, hogy ne a fejed nézze, hanem a ruhád? :D

2012. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Na ezeket most végigolvastam. Azt hiszem azt kell mondanom, hogy ne vágj fel anyád, apád pénzével, és ne legyél ennyire búzás, se köcs.g. Én anno auchan-es cuccban jártam, és volt 2 olyan csajom, hogyha meglátod őket beszarsz ... :D
2012. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ha ennyire pénz imádó vagy, akkor ne akarj randizni, főleg ne 14 évesen... Ha arany boxert veszel, az sem fog meghatni senkit, inkább legyél divatos és kész :D 5000 alatt is lehet jól kinéző cuccokat venni...
2012. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Egyetértek eläinnal,én is főleg az Auchanból mèg a Tescoból hozom a cuccaim,nincs Iphone-om,Bershkám,Conversem és mégis vagy féltucat szép csajról tudom,hogy tetszem neki....nem a ruha a lényeg.
2012. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
A gombás lábkörmöm is szebb nálad..:D Am meg képzeld nekem is van márkás ruhám, egy traktort is kinyomnák, de mégse ez minden második szavam.. Miért nem akar egy csaj se találkozni veled?? Mert egy beképzelt sznob vagy, akinek csoda, hogy nem nyomja ki a ház falait az egoja. Ha ilyen ronda vagy még a szüleid pénzével se tudsz felszedni csajt. Max árokszéli cigányku rvát. Ennyit erről!
2012. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#33 vagyok:

Azért azt ne mondjátok rá hogy ronda, a közeli képen nem néz ki túl rosszul. Egyszerűen egoista, és így megutáltatja magát mindenkivel.

Inkább vegyél okostelefont, az jobban megéri, mit a pólónak nevezett nemtudommid.

2012. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!