Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van az osztalyban egy gyonyoru...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az osztalyban egy gyonyoru, okos lany. Nagyon tetszik, de nem tudom, hogyan szolitsam le. Segitenetek?

Figyelt kérdés
Nagyon jo lenne meg a nyari szunet elott osszejonni, mert utana nem nagyon fogunk talalkozni. O szeretne a Kolcseybe menni, sztem fel is veszik, en is oda szeretnek menni, jo pontjaim vannak. Kerlek, tutibiztos valaszokat adjatok!

2012. ápr. 30. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Gondolom 16 vagy alatta... na mind1. Szóval http:\\www.baratnoszerzes.hu

Sajnos csak napi 1 levelet fogsz kapni, abban különböző jó tanácsokkal, de asszem kb. 6 vagy 7 leveled lesz, tehát 1 hét. Itt megtanulhatsz csajozni :D

2012. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van olyan tantárgy, ami neked nem megy, neki pedig nagyon? kérhetnél korrepetálást és közben eldumálgatnátok erről-arról;)
2012. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem kérd meg, hogy üljön fel veled egy vonatra, és utazzatok el Debrecenbe meg vissza. Mindezt persze úgy, hogy egész úton egy szál kolbászt rágcsáltok, és arról beszélgettek , hogy milyen ku*va jó lenne egy trambulinon ugrálni a veteményesben, miközben bárányt simogattok. Hívd fel arra a figyelmét , hogy a bárányt nehogy sértő szavakkal illesse, mert úgy orrba vered, hogy a takony menetet vág a nyakán. Hazaérkezéskor pedig nehogy megengedd neki, hogy haza menjen! Zavard el hozzátok, és kezdjen el betonozni! Közbe természetesen röhögjél rajta, és ordibált azt, hogy "szórd a sódert te ribanc"! (Ha nem szereti a bárányt akkor zavard el a ge*ibe, rossz ember!)


Örülök, hogy segíthettem.


67/f (egy 67 éves juhász...)

2012. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!