Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most regisztráltam egy oldalra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most regisztráltam egy oldalra és tudnátok tippeket adni hogy hogyan fogalmazzam meg azt az üzenetbe, hogy (megismerkednék vele) Vagy mit lehetne irni, elküldeni egy lánynak? Hogy ismerkedne-e velem.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, milyen oldal, de ha lehet, először csak szimplán beszélgess vele, ne rögtön ezzel kezd'
2012. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt értem :) de mi legyen a legelső mondat amit írok annak a lánynak aki tetszik?
2012. ápr. 27. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Például bemutatkozhatsz neki.
2012. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tök 8 mit írsz 100 levélből örülhetsz ha 1-2 válaszol. ha több akkor kirívóan jó pasi vagy
2012. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!