Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá a csajra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá a csajra?

Figyelt kérdés

eddig már rengeteg barátnőm volt meg minden, de sosem én írtam rájuk, hanem ők rám. így az első lépést nemtudom, hogy mi legyen. jó azt vágom, hogy szia de ha írom hogy mizu, az k*vára sablon, és sznob szöveg:D valami mást kéne csak sajnos fingom sincs. közös baráti körből ismerem látásból a csajt.

16/f



#seemmiii
2012. ápr. 25. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, miújság? hogy vagy?... (a mizu-t tényleg hanyagold:D)Szerintem nem kell túlbonyolítani. Ha jófej a lány és érdekled, nyitott lesz feléd; visszakérdez, belekezd egy témába, stb. (magamból kiindulva :))


Beszélgettetek már élőben? Úgyértem ha volt valamilyen közös élményetek azzal a bizonyos baráti körrel, akkor gördülékenyebb lenne az egész :)


17L

2012. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, lószar sem. :D de az eddigieket köszi. Csak aztis hanyagolnám, hogy " szia nagyon tetszel és megszeretnélek ismerni közelebbről " ez is olyan sznob:D
2012. ápr. 25. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

menj már öcsém :D rád irkálnak a csajok ?! biztos nagy páva lehetsz :)


19 F

2012. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát vágj mellé valami kerítődumát és ,hogyha nagyon erőltetett a beszélgetés akkor hagyd ,de első lépésnek én elhívnám valahova a csajt :D 16/f
2012. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"sznob szöveg"


tisztában vagy a sznob kifejezés jelentésével?

2012. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!