Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Adnátok tanácsokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel elkezdtem irogatni, és egyszer-kétszer találkoztunk is futtában, és szeretnénk szexelni, mert már mindkettőnk nagyon rég volt alkalmunk arra. Leszögezte, hogy csak is szexről lesz szó, és ha jó lesz akkor megismételhetjük.. de én szeretnék tőle többet.. nem volt csak 1-2 csajjal én meg már több pasival voltam. Mivel tudnám magamba bolondítani.. Félek, hogyha megmondom neki az igazat, akkor véglegesen lelép, és már barátok sem leszünk...

2012. ápr. 19. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán nézz tükörbe, és kérdezd meg magadtól, jó-e neked ez a r i b a n c életstílus.
2012. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel ő már "leszögezte",hogy csak szex,akkor nincs miről beszélni.Ha neked ez így megfelel,akkor hajrá,ha nem,akkor sorry.

26n

2012. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aranyhajulany válasza:
bolondítsd magadba. ha elragadó vagy és bájos, kedves a mosolyod és jófej vagy, akkor simán sikerülhet. ha nem, akor meg sajnos nem tudsz mit tenni :)
2012. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dark Nessy ***** válasza:

ha csak a szex miatt a "barátod" mond neki hogy nem vagy ribanc, ezért egy normális kapcsiba lenne kedved szexelni.

hidd el ha szeretnél komoly kapcsit ne ribancoskodj és ez kb 95% h bevâlik

2012. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cukorfalat99 ***** válasza:
Figyelj szerintem mond meg neki hogy te komolyabb kapcsolatra vágysz vele és hogy nem csak le akarsz vele feküdni.De ha ö leszögezte azt hogy ö neki csak szex kell akkor hagy ott mert csak ara kellesz neki de ezt úgyis tudod.
2012. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!