Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok, nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, nem akarok vele lenni, de akkor hogy legyek boldog?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nekünk együtt néne lennünk, mert sok mindenben hasonlítunk, sokszor volt már, hogy ugyanazt mondta amit én gondoltam, lehet, hogy én is mondtam már olyat amit ő gondolt, és úgy érzem egy vonzalom is van köztünk, de eleinte nem mertem lépni. mostanában meg már úgy érzem, nem véletlen, amiért nem mertem. mert nem is lenne jó. valahogy mikor a közelemben van, mindent tökéletesnek látok, és teljesen jó, de igazából nem is vagyunk jóban. meg Ő nagyon sokat piál, és káromkodik, ami kicsit távol áll tőlem, de nem tudom ezért nem kedvelni.

egyszerűen úgy érzem, el kell felejtenem Őt, vagy ha nem is elfelejteni, megtanulni boldognak lenni nélküle..

ez most nagyon rapszodikusnak hangzott, egyedül az a bajom, hogy túl régóta tetszik ahhoz, hogy elfelejtsem, pedig nem is szoktunk nagyon beszélni. és már úgy vagyok vele, hogy feladom. nem reménykedek többé benne.

na de ezt hogy érjem el?



2012. ápr. 19. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyél mézet.
2012. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, egyébként a méz tényleg boldogít, és még egészséges is^^ köszi..
2012. ápr. 19. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A görög mitológia kevésbé zavaros, mint amit leírtál.
2012. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát Én ilyen zavaros vagyok... de mit nem értesz? :)
2012. ápr. 19. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:

JAAAJ!!!!


Ne butáskodj máár!

Ti egymásnak lettetek teremtve, biztos vagyok benne,h együtt kéne lennetek,össze kéne jönnötök, nehogy megpróbáld elfelejteni,vagyis megpróbálhatod,de fölösleges,úgyse tudod kiverni a fejedből,és életed végéig ezen fogsz rágódni,h mit szalasztottál el!

Nekem elhiheted! Hasonló helyzetben hagytam ott egy fiút,aki udvarolgatott nekem,és a szívem beleszakadt aztán,amikor egy másik lánnyal jött össze.:(((((((( Iszonyú fájdalmas volt, te ne legyél ilyen,ne kövesd el ezt a hibát,mint én.


Honnan ismeritek egymást,hány évesek vagytok? Ő is vonzódik hozzád,mit gondolsz?

2012. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ó, nagyon kedves vagy, 15 és 16 évesek vagyunk, és évfolyamtársam, elég sok közös programon találkozunk, és így mindig fellobban bennem ez.. azt viszont, hogy tetszem-e neki, nem tudom, és már belefáradtam a kitalálásába, mert túl régóta figyelem a jeleket, mindig látom, hogy gyönyörűen a szemembe néz, és akkor ahogy egy szerelmes lánynak illik, arra gondolok, hogy ő is úgy érez, ahogyan én. de.. úgymond nagy fába vágtam a fejszét, azzal, hogy pont Belé estem bele, mert ő közismerten nagyon éretlen, kis bolondozós, olyan butuska, (a legjobb értelemben) és mivel ugyanezek rám is jellemzők, azt gondolom, jó lenne együtt lennünk. de mivel éretlenek vagyunk, egyikünknek sem volt még kapcsolata, így egymással sem tudunk mit kezdeni. + az nagyon kiábrándító, mikor más lányokkal látom beszélni, vagy a haverjaival beszélik meg, hogy bszak majd be.. a viselkedése cseppet sem arra utal, hogy tetszem neki. az egyetlen dolog, amire támaszkodhatok az az, hogy hasonlítunk, és ÉRZEM, hogy együtt kell lennünk. de mi van, ha rosszul érzem? pofára esek. és mostmár kezdek tényleg belefáradni ezekbe a gondolatokba. szerintem soha nem leszek képes igazán megbeszélni vele.. az akármit. mi nem szoktunk beszélni. éppenhogy köszönőviszonyban vagyunk. meg volt, hogy hallottam, ahogy kuncogott valamin amit mondtam, és az nagyon jól esett. meg persze én is szoktam nevetni rajta.. ezen kívül nem sok IGAZI kommunikációnk van.

ja meg.. lájkolgatja a dolgaimat facebookon. de más lányok dolgait is. és ez nagyon zavar!

2012. ápr. 19. 15:54
 7/7 A kérdező kommentje:
és. sajnálom, ha neked ilyen fájdalmat okozott, de annak biztosan úgy kellett lennie. Ne gondolj arra, hogy mi lett volna, ha...
2012. ápr. 19. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!