Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi fér bele az első randiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele az első randiba?

Figyelt kérdés
Olyan rég voltam már randin!! :)Ráadásul a fiú 4 évvel fiatalabb nálam(37/32).Tehát annyira fiatalok nem vagyunk....De én semmit nem akarok elsietni.Tanácsot adnátok??
2012. ápr. 16. 09:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsika 37/33!!!
2012. ápr. 16. 09:54
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én annyi idős vagyok, mint a csaj, akivel randizni fogsz! Nekem első randin max. smárolás, és ennyi, de ennél tovább nem szoktam menni!
2012. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem jól olvastam. Most látom, a csávó a fiatalabb! Ne feküdj le vele az első randin!
2012. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem,az még kizárt....Sétálgatni fogunk,beszélgetni de ha megszeretne, csókolni???Bízzak mindent az ösztöneimre???Úgy izgulok mint az elsőn..:)
2012. ápr. 16. 10:07
 5/10 anonim ***** válasza:
ha nem nagyon ismerem a fickót, akkor én elsőre csak a pusziig megyek
2012. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
majd meglátod, hogyan fog viselkedni akarsz-e többet tőle :) ha igen akkor szerintem a csók simán belefér :)
2012. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy, nem szabályokat kéne követned, hanem helyesen értékelve az érzelmeid / adott szituációt reagálni rá.
2012. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell rágörcsölni :) Meglátod hogy alakul a randi. Lehet, hogy semmi nem lesz, lehet, hogy csók és lehet, hogy több. Ha viszont többet akarsz a pasitól, a szexig nem kéne eljutni az első randin, mert utána már általában nem alakul ki komoly kapcsolat.
2012. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden belefér, ami kettőtöknek belefér. Nem vagy már tizenéves csitri, nem kell attól tartanod, hogy kihasználnak és összetörik a szíved. Nagy butaság sztenderdeket felállítani az ismerkedés mérföldkövei között eltelt idő meghatározására, épp az a lényeg, hogy jól érezze magát mindkét fél.
2012. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat,véleményeket.Igazatok van..no para...majd az adott helyzet mindent megold.Szép napot :)
2012. ápr. 16. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!