Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mik tartoznak bele az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik tartoznak bele az első randiba?

Figyelt kérdés

- egy tábla csoki a lánynak(ne menjek már üres kézzel)

- 3 puszi vagy csók vagy egyik se?

- hány perces/órás randit érdemes tervezni?

- érdemes.e szóba hozni az érzelmeinket egymás iránt, vagy doszt tereljük másfelé?


Valamint azt kérem a lányoktól, hogy képzeljétek most bele magatokat, hogy randin vagytok, és odavagytok a srácért már az első perctől! Miként befolyásolhatja ez a hozzáállás a randi kimenetelét? Könnyíti?


21 éves férfi vagyok, a lány 17 elmúlt, akivel randizok holnap. :)


2011. márc. 22. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
3 puszi? Ezt sose értettem. Atya-fiú-szentlélek, vagy miért pont 3?
2011. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. nem szeretek ajándékot kapni, főleg nem az első randin. Köszönésnek szerintem 3 puszi, nem fog érte megharagudni, a randi közben szerintem belefér a csók is, főleg ha (ahogy mondtad) oda vagyok a srácért. És természetesen könnyíti a randi kimenetét..:)

L/16

2011. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jobbra-balra-jobbra.......nem én favorizálom, a tinik mániája... én kettőt adnék vagy egyet...
2011. márc. 22. 17:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
fiatal a lány még, nála azért máshogy műxik, mint egy huszon évesnél. Én pl. Merci-t vittem, nagon örült neki a leányzó. Sztem nem kell az elején puszilkodás. Jön az majd közben is. Csók legyen az első randin...
2011. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15 éves lány vagyok.. szerintem vihetsz egy csokit vagy ilyesmit nemfog megharagudni érte :) a puszi hanyagolható az elejéről kivéve ha már ismeritek egymást kicsit jobban de akkor se 3 szerintem. csók ebben a korban már lehet szerintem bár van egy kis korkülönbség ezért vigyázz hogy a csaj is akarja. az idő attól függ hogy mennyit enged a "beosztásod". ha korlátlan akkor szerintem addig tartson ameddig jól érzitek magatokat vagy a lány nem mondja hogy mennie kell, vagy hogy hello :) időt pontosan csak akkor érdemes tervezni ha pl moziba mész mert azt tudod pontosan mennyi és még azután 1-2 órás kávézgatás max. az érzelmek pedig lejönnek szerintem a beszédböl ha pedig nem ne kezdj el neki szerelmet vallani vagy ilyesmi max hogy jól érezted vele nagyon magad szeretnéd valamikor megismételni :) ebből leesik majd neki hogy neked bejön :D remélem elég megfelelő volt a válaszom korom ellenére :D
2011. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak:

jókat írtál, de nem tudsz pár részletet :)


Tegnap tettem fel a kérdést, de este a lány elmondta, hogy mégse jó neki a szerda, mert bekell menniük a kórházba mert van valami a térdével. Gondoltam biztos lerázós szöveg...csak gondoltam, nem mondtam ki... aztán a lány azonnal elkezdett bűntudatot érezni, zavarta őt hogy annyira akartuk a randit, és már szegény úgy állt az egészhez, hogy én biztosan most azt fogom hinni hogy nem is jövök be neki, nem akar talizni, maga alatt volt kicsit, ezért megnyugtattam, hogy tudok várni hétfőig :)


Meggyőztem, hogy kell nekem, konkrétan ismerem 1 hete, és ha hiszitek, ha nem, első pillanattól kezdve szimpatikus srác vagyok neki, tegnap meg a lány kárpótolt a lemondott randi miatt: 4 órás webcam és mikrofonozással, végig hallottam ahogy aranyosan nevetett, meg bókoltam neki, - az utolsó azt írta hogy ha elküld, akkor elküld a randin - és láttam rajta, hogy zavarban volt, pirult, és már késő, beszéltünk egymás érzelmeiről, megmondtam neki webcamba hogy én hogy állok a randihoz és a lányhoz, és úgy tűnt, hogy ő készségesen összejönne velem :)

Még azt is elmondtam neki, hogy nem fogom átverni, megbántani, megcsalni, és ez nálam a minimum!

Itt is elpirult :D


21/F

2011. márc. 23. 12:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
utolso vagyok :D hát akkor szorítok nektek sok sikert!!:D
2011. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ok, de minek lett kiemelve? XD
2011. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert még nincs hétfő, hátha adtok még tanácsot ;)
2011. márc. 26. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaaah értem :) Csak mert azt írtad 22.-n a kérdés kiirásának napján, hogy holnap randizol vele. De nem baj, csak kérdeztem :)
2011. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!