Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretethiányos fiúként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányos fiúként hol ismerkedhetnék szeretethiányos lányokkal?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy egy hozzám hasonlóan szeretetre, ölelésre vágyó lánnyal tudnám leginkább megértetni magam.

2012. ápr. 13. 16:41
1 2
 11/17 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Lehet, hogy Te vagy valamelyik nő lepontoz, de akkor is az a helyzet, hogy a csajok nem szeretik, ha valaki totál kétségbe van esve férfi létére. Azt akarod, azért legyen veled egy csaj, mert szeret, vagy azért, mert sajnál? Nem kioktatni akarlak Tesókám, mindössze segíteni. Sajnálatból , szánalomból senki nem fog beléd szeretni. Ha szeretetre vágysz, az egy jó dolog, ha az érzéseidet felvállalod, az is, de azért nem kell átesni a ló túloldalára. A nők abba szeretnek bele, akit tisztelni is tudnak. Nehéz úgy tisztelni valakit, aki férfi létére "rinyál". Csajok mindenhol vannak, és a nők b@szottul vágynak arra, hogy szeressék őket. Szóval kapd össze magad, sportolj, legyen hobbid, tűzz ki célokat és tegyél értük. Jobb kedved lesz, magabiztosabb leszel és főként emberek között leszel. Nők között leszel, akik szeretetre vágynak, és ha hozzád hasonlók, bevonzod majd őket. Vagy keseregj itt a gyiken. Lehet, hogy kapsz majd pár privát üzenetet, de ettől nem leszel előrébb ilyen felfogással. Persze ezért tenni kell, ide írogatni egyszerűbb. Jó érzés, hogy sajnálnak? Lehet, de hogy nem célravezető, az fix, ha nem így lenne, nem írnál ilyeneket...

26/F

2012. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azon szoktam amúgy az ilyen kérdéseknél gondolkodni, hogy azokból a dolgokból amiket pl Lifeishard írt (mert alapvetően hasznos dolgokat írt), a Kérdező mennyit fogad meg. Ezért trollkodom ezekbe a kérdésekbe, mert ezek (jó sok helyre írtam már) nem tanácskérés-kérdések, hanem jó részt önsajnáltatások. Kérdező! ÉBRESZTŐ! Próbálj meg picit változni.
2012. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nekem eddig nem vol szerencsém és csak olyan lányoknál sikerült bepróbálkoznom, akik foglaltak voltak vagy nagyon nem az eseteim jellemre.


Ezért is tettem fel a kérdést, mert nem tudom hol találhatnék hozzám hasonlóan érzelmesebb, szeretigényesebb lányt.


De köszönöm a hasznos tanácsokat!

2012. ápr. 13. 17:33
 14/17 anonim ***** válasza:
Te vagy iszonyat ronda lehetsz, vagy enyhén pedo vagyXDDD
2012. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az a nagy helyzet,hogy nincs ilyen lány. Majdnem mind ribanc. (tisztelet az egy-két kivételnek)

2012. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Tudom ezt könnyen mondhatja itt bárki, de nálam mégis igaz! Én tényleg egy olyan lány vagyok aki iszonyatosan vágyik a szeretetre, és érzelmes, érzékeny lelkű vagyok nagyon. Egyáltalán nem mondanám magam ribancnak, ahogy azt írtad. Szintén szeretethiányos.

18/L

2012. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Itt is egy szeretethiányos (és bárátok nélküli) férfi! Ki lakik Kecskeméten vagy közelében? 21/F
2012. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!