Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha le akartok koptatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha le akartok koptatni egy lányt, akkor ti egyáltalán megkérdeznétek tőle, hogy komolyan gondol-e egy találkozni?

Figyelt kérdés

Mert velem pontosan ez történt.Nem olyan rég óta ismerek egy fiút,aki pont ő maga kérdezett rá,hogy komolyan szeretnék-e vele találkozni.Ő igent mondott,én is.

Telt múlt az idő,én írtam neki,erre megint azt válaszolta,hogy majd valamikor megszervezzük,mert hát elvileg mindketten elfoglaltak vagyunk.

Ha ti le akarnátok valakit koptatni,az hogy nézne ki? Annak mik a jelei? Ez vajon az lehet?

Vagy azzal csak a saját intelligenciáját írja le,ha nem ír,pedig megígérte?


2012. ápr. 12. 12:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi,azt akartam írni,hogy komolyan gondol-e egy találkozót,a kérdésben.
2012. ápr. 12. 12:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy közben alakul valami egy másik lánnyal, és vele komolyabban gondolja, mint veled. Vagy csak tartalékemberként tart ott téged, ha a másikkal esetleg nem jönne össze. Sok fiú ismerősöm csinálja ezt.
2012. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!