Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok nekem ajánlani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem ajánlani "normális" párkereső oldalakat?

Figyelt kérdés

Férfiak által szépnek mondott, (Jó nő kategóriába sorolnak) Igényes vagyok, adok magamra, rendszeresen sportolok. És elegem van abból, hogy engem mindenki csak meg akar dugni. Pedig egyáltalán nem olyan képeket töltök fel magamról. Nem kompromittáló, nincs ki mindenem, sőt meglehetősen visszafogott képek. De mégsem járok sikerrel.

A mindennapi életben is ez a helyzet. Discocba már annyira nincs kedvem járni és nem gondolom hogy ott valóban lehetne ismerkedni. De szemtől-szembe (mindennapi életben) is csak azt látom a férfiakon, hogy levetkőztetnek a tekintetükkel. Már többször mondták, hogy még a nézésem is tele van szexuális feszültséggel, a megjelenésem, tartásom stb.stb.

27 éves vagyok és egy normális kapcsolatra vágyom. Arra, hogy szeressenek és ne csak egy trófea legyek (mint korábbi kapcsolataimban) Arra vágyom hogy törődjenek velem, hogy társa legyek valakinek…



2012. ápr. 12. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnállak, tényleg. Az ilyen oldalak egytől-egyig húspiacként működnek. Mindenki szép embert akar társnak, ami érthető. A megoldás az lehet, ha a férfiak először nem a képedet látják, hanem a személyiségedet ismerik meg. Erre a chatelés az alkalmas módszer. De ott meg többnyire olyanok vannak, akik neked nem kellenek. Nehéz ügy.
2012. ápr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

"A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad"


Nehéz ügy, de csúnyának lenni még nehezebb.


A kérdezőnek azt javaslom, hogy ne társkereső oldalakon próbálkozzon, pláne nem discoba. Vannak olyan helyek ahol lehet normális férfiakat lehet találni.

Pl. én is itt ülök a kép előtt.... :-)

2012. ápr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A válasz engem is érdekelne, igaz az én problémám kicsit más.

Én intelligens férfiakkal szeretnék ismerkedni, de amilyen oldalakat eddig ajánlottak, ott csak komolytalan és/vagy nagyképű p.csöket találtam. Vagyis annyira többségben voltak, hogy úgy véltem nem jó helyen keresgélek.

2012. ápr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is szívesen vennék egy ilyen oldalt.
2012. ápr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden ilyen oldalon vannak normális pasik,csak tudni kell kiszűrni őket,ez hülyeség hogy nem lehet találni,én már nagyon sokkal beszéltem társkeresőn keresztül,akik ilyenek voltak.Valamit rosszul csinálsz.
2012. ápr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akik komoly céllal regisztrálnak ezekre az oldalakra, azok valószínűleg lelki betegek. Többet ártasz vele magadnak, mintha semmit sem tennél.
2012. ápr. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, vannak ilyen "jó nő" ismerőseim, ők is hasonló problémákkal küzdenek.


Elsősorban ne bulikban, meg discoban ismerkedj, találj sztem valami olyan közösséget, hobbi vagy valami alapján, ahol több esélyed van inteligens emberekkel találkozni. egy salsa vagy hasonló tánctanfolyam és ehhez kötődő helyek is sokkal másabbak mint egy disco ahol alád kavarnak.


Én is azt mondom, hogy chat oldalakon próbálkozz, olyan helyeken ahol "valós időben" ismerkedsz emberekkel, persze 100-ból 10 ha normális lesz, és abból is lehet csak 1-2 jön majd be, de ott tényleg jó lehet az, hogy először beszélgetésből ismeritek meg egymást, és nem a küldőd miatt érdeklődik felőled. Ilyennél sztem egy ideig bejátszható hogy nem küldesz konkrét képet magadról, bár azért azt meg nem lehet sokáig húzni úgysem.


Társkeresőkön is biztos akadnak normális férfiak, bár sztem elég lehúzás az ha ilyen oldalért fizetni kell, és inkább van "húspiac" jellege, ahol nagyrészt az lenne hogy "szia, sunáználak".


Nehéz dolog, de kb ez a két lehetőség van, hogy valamilyen "intelligens" társaságot keresel, olvasókör, vagy túrákon veszel részt, meg hasonlók, vagy chat oldalakon próbálkozol.


Mondjuk ti nők is szemellenzővel jártok ha nem látjátok meg a normális pasikat a környezetetekben:)

2012. ápr. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű az élet... Most ért véget egy kapcsolatom. Bíztam benne, szerettem, mindent megadtam, őszinte voltam... Csalódtam. Már kitűztük az esküvő napját is. Át tudom érezni az ilyesmit, különösen most. Kilátástalannak érzem a helyzetet, jelenleg az életemet is. Pokoli volt ez az egy hét, amióta nincs. Sajnos valóban nagyon nehéz megtalálni azt a társat, aki mindazt megadja amire vágysz, s ez kölcsönös legyen. A társkeresőket nem ismerem, de nem túl bizalomgerjesztőek számomra. Ott megtalálni a másik feled szerintem nem lehet. De bármikor, bárhol elimdulhat valami... Hinni kell. Még én is próbálom elhinni...

F/30

2012. ápr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Normális párkereső oldalt azt nem... tapasztalataim szerint oda csak az olyanok járnak, akik már nagyon "ki vannak éhezve".

Inkább olyan fórumokat látogass, ahol téged érdeklő témákról folyik a csevegés. Ott bukkanhatnak fel hozzád hasonló érdeklődésű pasik.

23/L

2012. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Szívküldi egész jó :)
2012. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!