Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy lány TÁBORBAN öszevissza smárol egy csomó sráccal és kavargat velük majd lefekszik egyszerre kettővel?

Figyelt kérdés
Tavaly egy csaj a táborban kavart 4 srácal és mindegyikkel smárolt napi szinten. és egyik éjjel nem volt felügyelet a nagyoknak és elvonultak a csaj meg 2 srác és k.rtam mind hárman.
2012. ápr. 5. 12:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
kúnivaló, kész. majd ha kiéli magát normális nő lesz belőle (jó esetben), de addig másra nem való, csak h széttegye a lábát:)
2012. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

most komolyan az élet ha valaki össze vissza dug fűvel fával? akkor köszönöm, maradok inkább "fap!na", hogy éljek az egyik előttem szólóval. sosem csaltam meg senkit, mindig egy valakim volt, mint most is. 19éves vagyok, nincs hajlamom sem most, sem később nem lesz, hogy össze vissza b@sszak mindenkivel. ha valaki most 16 évesen ilyen könnyűvérű fruska, akkor az az is marad. nagyobb az esély arra, hogy egy ilyen ember előbb csalja meg a párját, mint egy olyan aki "nem élte ki magát". az élet nem erről szól, de ha valakinek igen akkor azt tudom sajnálni.


kérdező: az ilyen lányokról az a véleményem, hogy lehet, hogy most jónak látják azt amit csinálnak, de tudod, ha a gyerekem majd egyszer megkérdezi, hogy anya, te milyen voltál fiatal korodban? kendőzetlenül szeretném neki elmesélni, hogy milyen voltam, úgy, hogy abban ne legyen semmi szégyellni való. lehet, most az mondani, hogy mennyire prűd vagyok, nem érdekel, de az élet akkor sem erről szól.

2012. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó, hogy manapság aki nem k*r össze-vissza (akár több parnterrel, mindkét nemből egyszerre) az már fap!na :D

Meg nem éli ki magát... Lehet, hogy újat mondok, de van olyan ember, akinek nem d*gás az egyetlen szórakozása.


A kérdésben szereplő "leányzóról" az a véleményem, hogy én inkább soha nem akarom megismerni.

2012. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

hány éves a lány és a srácok?

honnan tudod, h mindketten meghuzták?

2012. ápr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

16 a csaj és MIND A KÉT SRÁC 17

ONNAN TUDOM HOGY AZ EGYIK SRÁC A VOLT PALIM 1,5 ÉVIG VOLTAM VELE EGYÜTT ÉS BESZÉLGETTÜNK KITÉRTÜNK ERRE A TÉMÁRA ÉS NEM TUD NEKEM HAZUDNI

2012. ápr. 6. 09:15
 16/18 anonim ***** válasza:

hány menet volt, mi maradt a csajból...?

legalább gumival?

2012. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%
Jol teszi..Legalább később már tudni fogja,milyen FÉRFI kell neki.Aki nem maszatolni,dugni fogja.Ez még csak szex.Hülye voltam én is 21évig,hüséges egy gagyi pasihoz../ Élvezze a fiukat,használja ki őket! Isteni a két férfi!:))
2012. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, hogy r.banc vagy nem, nem az a lényeg hogy mekkora egy k.rva, hanem hogy OTT A HELYEM. Látom facebookon és hasonló oldalakon, hogy az átlagos lányok hogy szidják az úgynevezett r.bancokat. Engem ez nem érdekel, egyszerűen dugnám és kész.


Természetesen névvel ezt nem mondanám el :D Ha személyesen kikérik a véleményemet egy ilyen lányról, gyorsan a beszédstílusból megállapítom az illető véleményét és úgy válaszolok hogy barátságos legyek. De hát ez egy anonim oldal, szóval bevallom mi férfiak szeretjük a könnyűvérű csajokat.


Ja még hozzátenném hogy ilyen csajjal én nem terveznék hosszú távra. Aki csak szexet tud nyújtani, attól csak azt akarom. Az olyan lány ellenben, aki megbízható, intelligens, kedves, kellemes társaság, az alkalmas egy igen hosszú kapcsolatra is. Persze ez a jövő zenéje, tizenévesen én nem tervezek hosszú távra.

2012. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!