Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esélyem egy 8. lánynál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máté1999 kérdése:

Lehet esélyem egy 8. lánynál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy helyre járunk edzésre egy 8.-os, nálam 1.5 évvel idősebb lánnyal, és nagyon tetszik nekem, jóban is vagyunk, szoktunk hülyéskedni is, de én többet szeretnék barátságnál, amúgy sem vagyok megelégedve a formámmal (169cm / 60 kg) pedig most fogytam 4 kg-t. Segìtsetek...

2012. ápr. 4. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Esélyed van, de az ilyen korú lányok az idősebb fiúkra buknak (meg mondjuk általában mindegyik korosztály). De szerintem simán bepróbálkozhatsz, rosszul nem sülhet el, persze ha nem jön össze akkor arra számíts, hogy azután barátság se lesz.
2012. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a problémam is, hogy nem akarom, elveszìteni, a baratsagat, mert ha minden igaz, meg jo par evig egy helyen leszunk, raadasul heti 3x 1.5 ora.
2012. ápr. 4. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
én is 8-os vagyok (lány) és nem szeretnélek elkeseríteni, de nem hiszem, hogy szívesen jönne össze ennyivel fiatalabb fiúval..nagyon éretlen vagy még hozzá képest (nem azt mondom h mi annyira érettek lennénk,de ebben a korban 1,5 év sok, föleg ha a fiú a fiatalabb!) szóval szerintem jobb lenne, ha nem kockáztatnád a barátságotokat..a "formáddal" meg nincs semmi baj, legalábbis ha a 60 kiló arányosan oszlik el a 169 centidhez, akkor megfelelő!
2012. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy nem hinném, hogy azzal lenne gond, hogy nem vagyok elég érett, mert mindig is 7-8-9.-esekkel barátkoztam, és mindig azt mondták, hogy jó társaság vagyok, és nem kaptam, még olyat, hogy éretlen lennék, úgyhogy nem emiatt aggódom, hanem, az hogy hozzá képest egy kis bogárnak érzem magam, és nem hiszem el azt hogy lehetna valaha is esélyem nála...
2012. ápr. 4. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak 7.-esnél van esélyed!! Ne kockáztass hallod!!
2012. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is 8.-os lány vagyok és ha megakarod őrizni a barátságot akkor szerintem ne mond el neki. Sajnállak, de ebbe a korban a lányoknak csak velük egyidős vagy idősebb fiúk tetszenek talán ha eltelik majd néhány év esetleg próbálkozhatsz.
2012. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vicky28 válasza:
Szerintem is meg kéne várnod, míg eltelik egy kis idő, és csak utána mond el neki mit érzel. És addig is élvezd a közelségét ilyen távolságból.
2012. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsokat :/
2012. ápr. 6. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!