Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megvan az esély rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megvan az esély rá?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már mindenki unja az ehhez hasonló kérdéseket, (én is így voltam vele) de most, hogy hasonló helyzetbe kerültem mint ahogy itt többek is, teljesen pánikba estem! :(


Először voltam együtt a barátommal (ő nekem a legelső), minden rendben ment, pettingeltünk csak, mert azt mondtam óvszer nélkül semmiképp sem szeretném. Mindig vigyázott, hogy még az ujjáról se kerüljön be ondó a szervezetembe, minden alkalommal megmosta a kezét, figyelmes volt.


Azt mondta nem lesz semmi baj, lefogta a kezem finoman (itt már óckodtam a dologtól nagyon) és betette kb 5 mp-re. (akkor se teljesen) Azután mondtam gyorsan, hogy vegye ki, mert fáj (szűz vagyok/voltam(?)) és nagyon félek, hogy baj lesz!!! Jobban is tiltakozhattam volna! Az én hibám! :( Azt mondta nem volt rajta előváladék se előtte, ne izguljak. Elég lazán veszi :( Soha többé ilyet, nem fogom neki engedni óvszer nélkül, ez már biztos!!!

Nem tudok másra se gondolni, csak arra, hogy mi van, ha baj lesz... Nagyon félek, sosem hittem volna, hogy ilyen helyzetbe kerülök! :(


Olvastam pár olyat, hogy megszakítással védekeznek, és nem lett semmi baj, de ez valamiért nem tud megnyugtatni! :(


L/18


2012. ápr. 4. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

mi a gyíknak vagy vele együtt? lefogja a kezed?! normális vagy?


az esély meg van rá, de nem túl valószínű (sztem).

2012. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz. S most nem nőgyógyászra gondoltam.
2012. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
mikor kéne megjönnie? ha több, mint 16 nap, akkor ne aggódj. de am sem valószínű. te is tudod, hogyha valakik gyereket szeretnének, se jön össze elsőnek. szóval nem sok rá az esély. az előváladékban meg csak akkor van megtermékenyítésre képes sperma, ha az előző ejakulációból maradt a hímvesszőbe. nagyon kevés az esély, sőt, 5mp-től szerintem kizárt, nem kell aggódni, nem lesz gond, de ha stresszel, akkor egész biztos késni fog a menstruációd, és még jobban fogsz aggódni.
2012. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
en is igy szeretkezem... es ha kipreseli az elovaladekot a nemiszervebol mielott beledhatolna akkor biztonsagban vagy. persze ne elvezzen beled. 12 eves csinalom igy es soha nem volt bajom. 2 jo baratom is igy szeretkezik. es ok idosebbek nallam...
2012. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért nem kell a kérdezőt rábeszélni erre a "védekezési" módszerre. mert ez nem védekezés....
2012. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 17:09-nek és Marvel Ravennek! Most megnyugotam! :)
2012. ápr. 4. 17:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kell aggódni, nincs az a pénz amiért megszakítással "védekeznénk" majd a jövőben, ennyi stresszt messze nem ér meg.
2012. ápr. 4. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!