Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon zavarban vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavarban vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindenkivel aki nem érdekel annyira laza tudok lenni, hogy emiatt belém is zúgnak. De amint a tetszésnél többet érzek valaki iránt, én kezdem megszeretni és elkezd fontossá válni akkor már betegesen zavarban vagyok előtte. Elvörösödöm, leblokkolok, nem tudok önmagam lenni és az egész pozitívnak induló érzés szinte rettegéssé válik. El nem tudom képzelni, hogyan küzdhetném ezt le. Biztos összefügg egy rakás önbizalomhiánnyal és megfeleléskényszerrel, na meg az előző kapcsolataimban szerzett "élményekkel". Ezért vagyok egyedül, mert mindig elszúrom, azt ami fontos és csak olyanok vesznek körül, akik mint férfi nem érdekelnek, csak mint haver, mivel előttük vagyok önmagam. Nem látom a kiutat ebből a csapdából. Nem akarom, hogy a szerelem rettegéssé váljon. El vagyok keseredve. :-( Csomó ember elé kiállok, de ha egy van, aki megbabonáz, akkor előtte végem. Most is tök szerelmes vagyok és ha meglátom, legszívesebben elmenekülnék a másik irányba, pedig nem vagyok már kamasz, de ilyenkor azzá válok. Persze, ha már kölcsönös a dolog, akkor ez már nem vészes, de addig is túl kell élni valahogy és pont ebben a fázisban kéne egy lánynak magabiztosnak és hódítónak lenni. De nem megy. Csak én vagyok ennyire szerencsétlen? Hogy változtassak ezen? Annyira gáz!!!!

2012. ápr. 3. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele..rettenet nagy pofám van, nameg önbizalmam is kad rendesen...de van egy csaj akivel régóta jóban vagyunk és...most szeretném ha lenne vmi több is..ismer..mindent tud rólam..tehátt nem igazán lenne zsákbamacska ez a kapcsolat..


és mivel eléggé fontossá vált a számomra sztem elkövetek én is olyan hibákat amiket amugy biztosan nem...


mi a teendő ilyenkor?


gondolom, h higgadjunk le, csak ez nem olyan könnyű ilyenkor :D

2012. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én te férfi létedre hogy éled ezt meg. Nekem például tetszik, ha egy fiú zavarban van, mert akkor tudom, hogy őszinte és nem csak flörtöl. Szóval ez akár pozitív is lehet nálad. Én nem tudom, fordított helyzetben a férfiak mit gondolnak? Egy rakás szerencsétlenségnek tartanak biztos, de nem egy magabiztos nőnek.
2012. ápr. 3. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? :)

sztem aranyos ha egy nő zavarban van ;)

2012. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
30 vagyok, mondom, hogy gáz! :-) De most épp olyan, mintha 14 lennék, biztos, hogy a hosszú egyedülléttől lett ez így...
2012. ápr. 3. 11:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Na és van már alakulóban valami?

Van már valaki a láthatáron?

Egész pontosan hogy viselkedsz a közelében? Azért tudtok beszélgetni?

2012. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, naggyyon is a láthatáron van :-) munkából adódóan -kolléga- muszáj is beszélgetni, hát kb. 10 percig azt sem tudom, mit beszélek, aztán úgy ahogy megszokom a helyzetet, de mikor sokáig nem beszélünk, akkor a legközelebbi találkozásnál kezdődik minden előről :-)
2012. ápr. 3. 11:24
 7/8 anonim ***** válasza:
sajnos a dolog joval meghalad teged. tobb tapasztalatra lenne szukseged a pasik teruleten... addig is ha mar tetszik a srac szerintem probalj szembenezni az erzelmeiddel es nem annyira azonosulni veluk.... es felismerni a teny hogy mitol is felsz valojaban?!
2012. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez így igaz, meghalad ez engem. De ha tetszik valaki akkor nem, akkor még tudom uralni az érzéseimet, de ha már szerelmes vagyok, akkor van a baj. Ma is találkoztunk értekezleten, nem volt jó, úgy meg akarok felelni, pedig tudom, hogy nem kéne görcsösnek lenni. Próbálom a tanácsokat megfogadni és szembenézni a félelmeimmel. Köszi a tanácsokat!
2012. ápr. 4. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!