Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi jön be a csajoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be a csajoknak az ilyen fiúkon? (Több lent)

Figyelt kérdés

[link]


ez csak a példa de összesítve az ilyen nuku izom, vasalt haj, emo-s beütés.



2012. ápr. 1. 14:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
utolsó ugye csak azért írtad mert április 1.-je van?
2012. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak azért írtam. Ha van a kisugárzásában valami, ami megfog, akkor már nyert ügye van nálam egy pasinak. És neki van, tényleg tetszik :)


16/L

2012. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
szóval a haja és a kisugárzása fogott meg? :D
2012. ápr. 1. 21:24
 14/17 anonim ***** válasza:
Lényegében igen :) Olyan vidámnak, lazának tűnik, és amúgy is szeretem a jófajta cosplay-t.
2012. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem akarok sértő lenni,de szerintem ennek a kölöknek valami nincs rendben a fejével.
2012. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Cosplay,nem mindennap igy néz ki
2012. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1. köze nincs az emohoz

2. ez cosplay

3. akad olyan, aki tetszik, de ő konkrétan nem


És, mint előttem írták, a kisugárzásuk az, ami megfog. (meg a kinézet:) pl. neki szerintem szép arca van )

És: attól, hogy egy fiú/férfi SZÉP, még nem meleg... csak a mai társadalom elutasítja a szépséget férfi részről. Legyen erős, legyenek karakteres vonásai... nem:) legyenek lágy vonásai, legyen szép.

2012. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!