Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Később kialakulhat valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később kialakulhat valami?

Figyelt kérdés

Bevallottam a srácnak hogy szimpatikus nekem.Ő azt mondta,hogy nem akar csalódást okozni,nagyon szégyelli magát miatta,de még maradjunk barátok.

Ő 17éves,én 15 vagyok.

Komolyan gondolta hogy "még"?

Úgy értem:lehet ebből később valami?

Érdemes várnom?

Ha igen,meddig?

Tanácstalan vagyok.:(


2009. jún. 15. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem akart megsérteni. nézzél más után.
2009. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tényleg eléggé úgy hangzik hogy nem akar semmit tőled csak nem akart megbántani...

de ha nagyon nyomaszt akkor kérdezd meg tőle hogy ezt hogy értette....mond meg neki hogy neked is kínos erről dumálni de ha már egyszer belekezdtetek akkor mindkettőtöknek jobb hogyha tisztázzátok hogy mi is várható ezután

Hajrá!!!

2009. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony! Nekem is úgy tűnik, hogy ez egy finomított lekoptatós duma! Keress mást! Biztos van/lesz! :D
2009. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de lehet az is h te is teszel neki csak szgyel a baratai elott mert kisebb vagy mint o..es nincsbatorsaga bevallani..szerintem ne add fel beszelgess el vele inkabb s aztan megtudod h mik a tervei
2009. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!