Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi a véleményetek erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek erről a hasról? (KÉP)

Figyelt kérdés

járnátok ilyen lánnyal ?

[link]



2012. márc. 29. 11:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
KINGUCI
2012. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
10%
Nekem nem tetszik, szerintem a has tulajdonosának le kéne adnia pár kilót. Igaz, hogy én a vékony lányokra bukom, de ez már a molett kategóriába sem fér bele.
2012. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Este 6 utan inkabb tornazzon mint h eszik..rafer egy ki fogyokura..:)))
2012. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Azóta már lefogyott.
2012. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem azért ez még nagyon nem a nagy has kategória. És még csak nem is molett a képen. Egy elhízott ember nem így néz ki, elég elmennetek a meki felé, ott láthattok igazán nagy embereket, de ugyanmár, ne vicceljetek, ez semmi.
2012. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
9-es, ott a pont!!:D:D:)
2012. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
nekem ez nem tetszik. látszik rajta, hogy elhanyagolt. magától a csajtól pedig kiráz a hideg
2012. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész csaj úgy hányinger ahogy van... semmi jót nem tudok róla mondani... akinek esze van és lehetősége az egyszer megpattintja aztán csáó :) lejáratta magát mindenki előtt, megszólalni sem tudott amikor szembesítették dolgokkal :)... a hasa meg nem tetszik...
2012. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Nagy és csüngős ez a has a képen. Nem járnék ilyen lánnyal, mert valószínűleg eléggé lusta teremtés lehet, ha ilyen pocakot növesztett.
2012. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
42%

"Kérdező, érdemes lett volna leírnodm, meyik korosztályt kérdezed. Egy tizenéves úgyis azt írja, hoy fúúúúj, de undi, de 25-től fölfele már nem igazán fogja ez zavarni az embert."

Szóval az igényesség a kor előrehaladtával csökken? Jó tudni...

2012. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!