Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha lenne egy ilyen lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy ilyen lány, szóba állna velem?

Figyelt kérdés
Hétköznapi, de mégis felpezsdíti azok minden percét, minden nap lehet hozzá fordulni, meghallgat és együtt érez, érzelmes és szenvedélyes. Tud várni a szerelemre, nem rohan rögtön semmi közepébe. ;) Ha kell édes, ha kell mérges, bele ad mindent az életébe. Szereti a babusgatást, felelősség tudatos, kicsit lökött, kicsit szerény, de az mellett van, aki az övé. :)

2012. márc. 26. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
téged nem ismerünk, de valószínű, hogy igen
2012. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sally06 válasza:
nyilván van ilyen.
2012. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez vagyok én.


de adtál már pár olyan választ itt kérdésekre, amitől nem lettél túl szimpatikus, szóval valószínűleg a való életben sem kedvelnélek.

2012. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megismerni senkit. Van ilyen, de más az internet és más a valóság.
2012. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, ez persze hogy kevés, én tudom, de esély talán lehetne a kialakulásra.
2012. márc. 26. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Az esély minden dologban ott van.
2012. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
van ilyen, és hát ha kedves vagy te is bármi lehet,[ egyébként én szurkolok mert( hogy a többiek is tudják) én kérdésemre is rendesen válaszoltál tehát] annyira rossz ember nem lehetsz:)
2012. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ilyen sajnos nincs :( legalábbis én még nem találkoztam vele :/
2012. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!