Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretne jarni velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretne jarni velem?

Figyelt kérdés
van egy csaj akit csak latasbol ismerek,es ma ramirt,hogy adjam meg neki az msn cimem,utana beszelgettunk meg,majd azt mondta,hogy adjam meg a telefonszamomat is,es utanna felihvott 1oran keresztul beszelgettem,en ebbol azt kovetkeztetem ki,hogy igen de nem szeretnem elsietni. Jol nez ki,de szeretnem kicsit jobban megismerni.. ez baj lenne?
2012. márc. 23. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem baj.

Arra utal, hogy nem szeretnél semmit elsietni. :)

2012. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor csak azt nem értem, miért nem egyszerűbb egy mikrofont és egy fejhallgatót rádugni a számítógépre...
2012. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Jó esély van rá...

Milyen volt a beszélgetés? Úgy értem volt flört vagy valami utalás az ő részéről?

2012. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!