Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet, hogy egy 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy egy 19 éves jóképű srácnak nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

Már ovi óta tetszik egy srác, csak néha látom, de olyankor mindig hetekig rá gondolok. Mostanában egyre gyakrabban látom, így szinte mindig rá gondolok. Van a nézésében valami, ami felejthetetlen, mindig úgy néz rám... Múltkor egy közös ismerősnél volt összejövetel, ahol váltottunk pár szót. Bókolt is, és egyszer véletlenül kicsit meglökött. A kis összejövetel után a közös ismerősünk mondta nekem, hogy teljesen elpirult a srác miután véletlen meglökött. (Csak úgy mellékesen: a közös ismerős nem tudja,hogy tetszik nekem a srác.) Ez után a közös ismerős megemlítette neki, hogy megy velem mekizni,és erre a srác megkérdezte,h ő nem jöhetne-e velünk. Lehetséges, hogy tetszem neki? Nagyon jóképű, így nem értem,hogy lehet, h sosem volt még barátnője? Talán hátránya van,mert olyan suliba jár,ahol alig vannak lányok, na de akkoris... Nem értem, mert a beszélőkéjével se lehet nagy baj,ahogy látom,hisz egyszer beszéltünk és máris bókolt egy sort.

19/L


2012. márc. 23. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Én rengeteg csajnak bejövök, mégse volt még. Pedig mennyi egyéjszakásom lehetett volna úristen :D Minden buliban rám nyomul vagy 5-6 csaj.
2012. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki,szerezd meg egyébként vannak ilyen srácok,még nem talált magának megfelelőt,lehet te leszel az :)
2012. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából meg is lepődtem, mikor bókolt, mert nem néztem ki belőle. Csendesnek, kicsit félénkebbnek tűnik, de biztos vagyok benne, hogy már sok csaj rányomult mert nagyon helyes, mégsem volt még barátnője. A huga pont az ellentétje, mert rengeteg pasija volt már, mindenkivel kavar,társasági ember...:D Nem értem,hogy lehet ekkora különbség köztük.
2012. márc. 23. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudatalatt homoszexuális.
2012. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg hátha összejön vele,lehet te kellesz neki és azért várt ennyit
2012. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!