Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem kell fizetnem a moziban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kell fizetnem a moziban?

Figyelt kérdés
El kell mennem hamarosan moziba, 2 barátom hívott meg akik együtt járnak, és a lány hozza egy barátnőjét hogy majd mi is ott "ellegyünk"! A lány nekem nagyon tetszik és egy buliban már találkoztunk egyszer de eddig életemben kb. 2 szót beszéltünk, és ez nem randi de hát azért elég levágós hogy 1 pár és még 2 ember....szóval nem tudom hogy nekem kéne e fizetnem az ő moziját is..Szerintetek?
2012. márc. 20. 15:37
1 2
 1/11 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Ajánld fel neki, ha elfogadja ok, ha meg nem fogadja el akkor is. ;) Így teljesen úriember benyomását kelted majd.
2012. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem kell fizetned az övét.
2012. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha randi akkor igen ha nem akkor nem, vigyél magaddal elég pénzt és majd ott meglátjátok mi a helyzet. Ha nagyon tetszik a lány akkor szerintem fizess te
2012. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
vagy fizesse a csaj is a tied :'D
2012. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha felajánlod, hogy kifizeted a jegyét, akkor szerintem egyértelmű lesz számára, hogy nem vagy közömbös iránta. :)
2012. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


De megbeszélhetsz vele kettesben egy következő alkalmat, amikor már felmerülhet.


Ha most mindenképp szórni akarod a pénzt, vegyél neki egy jégkrémet a mozi előtt. És akár már lehet is beszélgetést kezdeményezni - "Te nyilvános helyen szoktál Calippót enni?"

2012. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... ha akarsz valamit a lánytól, jó benyomást kellt, ha felajánlod hogy fizeted neki. ha nem akarsz tőle semmit, akkor nem kell felajánlani....
2012. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"A lány nekem nagyon tetszik " Ebből egyből arra gondolok,hogy illene neked fizetned,de mivel csak 2 szót beszéltetek eddig,ezért ne te fizesd!
2012. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Akár tetszik akár nem a lány: sosem kell fizetned.... fizetni csupán a fizetős helyeken kell. Mai világban örülni kell,ha van akivel el tudsz menni moziba,mert neki is van rá kerete. Az úriember udvarias,de nem balek!!!!
2012. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenki magának fizet, ameddig nem vagytok kereső pár. Onnantól már mindent közössen fizettek. Nincs csak egyik fizet és nincs csak másik fizet. Mindenki szépen fedezi a rá eső részt, nem arab olaj milliárdosok vagyunk.
2012. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!