Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? Nem értem. /20L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Nem értem. /20L

Figyelt kérdés
Megismerkedtem 2 hónapja egy sráccal (keveset futunk össze, sajnos), mindig nagyon kedves, segítőkész, mosolyogva köszön, sokszor néz sejtelmesen.. néha elég snassz témákról szoktunk beszélgetni. Sokszor csak áll nekidőlve valaminek és méreget, vagy ha csak arra járok akkor is figyel. Bejelöltem fb-n, de nem ír, én meg nem akarok, mert nem akarom, hogy nyomulásnak vegye. Elég laza, nyílt és közvetlen ezért nem értem, hogy mért nem lép, beszélgetni is Ő kezdett el velem. Teljesen elbizonytalanít, nem tudom, hogy viszonyuljak hozzá. Szerintetek? Csak pár hónappal idősebb mint én.
2012. márc. 18. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
várd meg hátha keres... de ha nem keresne akkor keress mást. biztos vannak nála sokkal jobb pasik is ;)
2012. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
várni nem nagyon lehet, mert mindig összefutunk, ha ritkán is, de mindig.
2012. márc. 18. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Hogy néz rád? "Misztikusan", vagy hogy?
2012. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem ja
2012. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!