Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon feszült volt, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon feszült volt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy fiúval(L/17) alakulóban van a kapcsolatunk már október óta. Egy suliba járunk, így minden hétköznap találkozunk és együtt vagyunk, volt egy közös bulink is, ahol közel kerültünk egymáshoz. Tegnap elhívott hozzá, ahol végig sétáltuk a környéket, beszélgettünk és csak ketten. Végig olyan feszült volt, nem sikerült feloldódnia. Szerintem izgult, mert a köszönésnél se tudta, hogy mit csináljon, és csak átölelt. Nagyon aranyos, csak alig kérdezett rólam valamit. Voltak hosszas csöndek. Félek, hogy nem fog működni tovább, mit tegyek? Én megszeretném ezt menteni, de mint lány, elég rossz kérdezgetni felőle ilyenkor:(
2012. márc. 15. 18:20
 1/5 A kérdező kommentje:
F/17 * és én is 17 :)
2012. márc. 15. 18:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis önbizalmat azzal, hogy egyértelműsíted, hogy az eseted. Meg h jól érzed magad vele.
2012. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az már eleve gáz, hogy nem tud feloldódni melletted, szerintem nem hiszi el, hogy az övé lehetsz. Egyértelmű jelet kell adnod, csók vagy valami.
2012. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindeképp adj valami jelet. Ha továbbra is feszült marad akkor gond van.
2012. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia szerintem az a probléma ,hogy ez a fiú nem tud udvarolni nem tud egy közös témát elkezdeni mert nem tudja ,hogy téged mi érdekel. Engedd magadhoz egy kicsit közelebb

Úgy öltözz hogy tetsszen neki. Már tavasz van vegyél fel kis szoknyát a fiukat ez készteti a kibontakozásra. Ha randiztok üljetek le egy parkba tedd keresztbe a lábad

és ha úgy alakul vidd fel egy lakásba.Biztos hogy beléd van esve a srác. Csá.

2012. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!