Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt mire véljem? 23/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? 23/F

Figyelt kérdés
Budapesten van egy étterem, ahova gyakran betérek. Az utóbbi időben találkoztam ott egy szimpatikus felszolgáló hölgyek. A hölgy nagyon kedves, szimpatikus, pozitív kisugárzású. Beszédbe elegyedtünk, megkérdezte hány éves vagyok, hol tanulok, mi a horoszkópom stb. Válaszoltam, hogy 23 vagyok, Bp-en tanulok xy egyetemen, skorpió. Erre azt a választ kaptam, hogy a volt barátja is ilyen csillagjegyű és féltékenyek a skorpiók. Ekkor megkérdeztem, hogy ő mennyi felelte: 34 (ekkor kicsit megdöbbentem, mert max 28-nak tűnt.) Ekkor csak mi 2-en voltunk az étteremben. Szerintetek ez kezdeményezés akart lenni részéről, vagy csak szimpla szimpátia? :)
2012. márc. 14. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt már kérdezted.:)

Csak nem szerelmes vagy?

2012. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
horoszkóp.. NEEEEE:(
2012. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hm... szóval te vagy az aki az előbb írt? Ismét lennék vele 2-esben, mert ma valahogy nem sikerült. Meghívom egy italra! :)
2012. márc. 14. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:

atyaég:).

alap,hogy egy nőnek,főleg ismerkedéskor soha ne adj egyenes választ.

hány éves vagy-találd ki

hol tanulsz-most szabadultam.csupaszöklű verekedő vagyok,pl nevetés.

mi a csillagszegyed-gondolkozol-buszjegy

ennyi magaslabdát bakker.:D

ezt a csajt aznap megdughattad volna.

egyébként meg igen.

egyértelmű éj-eket küldött-érdeklődés jelző.

2012. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg elbasztad az egyenes válaszaiddal :)
2012. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egy 16 éves tini liba.
2012. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez már el van baszva...? Rájöttem mekkora hülye voltam. De most mit tehetek?
2012. márc. 14. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:

nincs ez elb@szva,de ne tetézd azzal,hogy megveszed egy piával.

mivel ezoterikus beállítottságú megvan a téma.

legközelebb jósolsz neki tenyérből-simogatod a tenyerét magyarul-közben általánosságokat mondasz neki viccekkel megtűzdelve.

ha nem húzza el a kezét jóslás végén,akkor enyhén szorítsd meg,ha viszonozza,akkor már megkérdezheted tőle,hogy meg akar-e csókolni.

2012. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!