Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet egy olyan fiúnak barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy olyan fiúnak barátnője aki SOHA nem jár el bulizni?

Figyelt kérdés
Ma már mindenki csak oda jár ismerkedni.De én utálom az ilyen helyeket.Nagyon nehéz lesz nekem lányokkal ismerkednem ?
2012. márc. 14. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Bulikban se jobb ismerkedni.
2012. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, csak nagyon kevés az esélye. Ugyanis utcán a lányok nem szívesen ismerkednek, könyvtárban vagy suliban esetleg lehetséges. De persze a buli lenne a legjobb erre.
2012. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb buliban nem lehet ismerkedni rendese, mert

1,mindenki hullarészeg

2, nem hallasz semmit a zentől

3, vagy a kettő egyszerre

Ha bulizni nem jársz, de amúgy ismerkedsz máshol, és nem csak otthon döglessz akkor van esélyed!

2012. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg nem is biztos, hogy baj, hogy nem jársz el, mert buliban is olyan hangzavar van, hogy nem tudsz ismerkedni. Ott mindenki a külső alapján dönt, mert ott olyan hangzavarban nem tudod kimutatni a belső értékeidet. Tehát ha nem nézel ki annyira jól, akkor nem veszítesz semmit ha nem jársz el bulizni.
2012. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs pasim, és mostanában elég sűrűn eljárok bulizni (nálam az havi 1 alkalmat jelent) de soha nem akarok ott pasizni. Szerintem ezek a helyek csak az egy éjszakás kalandoknak kedveznek, nem a komoly kapcsolatoknak.

Én táncolni járok oda, szórakozni a barátnőimmel, meginni egy üveg sört. Pasi meg sem fordul a fejemben.

2012. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült...
2012. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne.
2012. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem sikerült :)
2012. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én néha járok bulizni, igazából most kezdtem el, de nagyon élvezem, és szerintem tök jól lehet ott ismerkedni :D
2012. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!