Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nem jár minden héten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem jár minden héten bulizni, és nem pózol csillogós fülbevalóval a tükörben önmagát fényképezve, annak már nem is lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy elvárásaim a lányokkal szemben, csak annyi, hogy meglegyen a kölcsönös szeretet közöttünk. Nem azért szeretnék barátnőt, hogy villogjak vele a haveroknak, meg, hogy megmutassam, hogy milyen kemény gyerek vagyok, hanem azért mert már egyre többször tör rám a magányérzet, amim régebben sosem volt. Próbálkoztam már több lánynál is, de csak azt vettem észre sajnos, hogy olyan típusú fiúk mint én, nem kell nekik. Talán az lehet a baj, hogy magamat adom mindig, és csak a lányok kedvéért nem fogok megváltozni, és nem csinálok díszbuz!t magamból. Amúgy szerintem a belső tulajdonságaimmal nincs baj, kedves vagyok, segítőkész, és optimista, de sajnos ezeket leszarják a lányok, csak a külső számít. Amúgy 18 éves múltam nemrég.
2012. febr. 9. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
hm hm... én ismerek egy srácot pont ez a problémája.. :DDDD nehogy ismi legyen.. :DDD amúgy meg simán találhatsz te is valakit,csak nézz szét rendesen.
2012. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a világ úgy működik, hogy a lányok pont lesz*rják, hogy mennyire vagy rendes, intelligens, stb. Még az úgynevezett "rendes lányok" is. Gyúrni kell, divatosan öltözni, felvenni az alfahím státuszát, különben bukó van. Ez sajnos a jelen, és a jövő sem kecsegtett szebb reményekkel, hála a feminizmusnak!
2012. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az szép és jó hogy a belsőd hibátlan (vagyis szinte) de mi van a külsőddel?Ne felejtsd:"A külső meg fog,a belső meg tart!".

Egyébként én is ilyen gondokkal szenvedtem egy ideig.Én vártam,bepróbálkoztam olyan lányoknál aki tetszett nekem de egyik sem sikerült.Most pedig úgy állok hogy hét nap alatt 3 randim lesz!:-)

Te ne csüggedj,előbb-utóbb lesz olyan lány akivel majd jól érzed magad,kedves lesz,szép és okos.Csak várd ki!:-)

2012. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy légy metroszexuális ami most divat a fiatalok közt, de elgondolkodtál már rajta, hogy MIÉRT öltöznek ki ezek a fiúk? Vagy például hogy a pávakakasnak miért vannak szép színes tollai?
2012. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, így jártál.


Hiszti, hiszti, hiszti... unalmas már nagyon. Találd fel magad.

2012. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan lànyoknál kell probálkozni akik az ilyen selyem fiúkra hajtanak. Ezek amúgy is a plázacicákra hajtanak. Nekem például nem szàmít milyen ruha van a fiún vagy mennyire izmos, csak az arca tetszen,
2012. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tök 8 hogy kedves vagy vagy nem, ha nincs érdekes életed és alfatulajdonságaid a vonzalom nem jön létre. Én is ezen dolgozom folyamatosan. Sz@r egyedül főleg hogy látom FB.-on hogy minden lány ismerősöm aki tetszik kapcsolatba lép vkivel állandóan:/ Idegesítő. Nem mind1 kinél próbálkozol, ne olyan partiarcot fogj ki aki határozott és a bunkókra bukik:P (én is szoktam inni stb de ritkán meg nem az életstílusom annyira)

f18

2012. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kedves kérdező lehet egy kérdésem::tudom ilyet nem szoktak de melyik hónapban születtél?? kérlek őszintén ird meg! :(
2012. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!