Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú játtszik velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú játtszik velem, szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit már 3hónapja ismerek találkozgatunk mert elhív kb. találkoztunk eddig vagy 4-5x és furálom hogy nemrég még adott puszit mostmár aztsem ha én békénhagyom mondván h. ennek semmi értelme akor újból keres, de minek ha nem lép semmit ? nem értem most mit akar...szerintetek? idősebb tőlem amugy 8évvel.
2012. márc. 13. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy az a 8 év mennyire befolyásoló?! mondjuk ha a srác 26, te pedig fiatalabb, akkor lehet, hogy csak elbizonytalanodott a korhatár miatt.
2012. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak barat akar lenni.Vagy elobb meg akar ismerni mielott osszejottok
2012. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha te loholsz utána, ő meg meg se dug (lol) akkor játszik veled. Ha csak nem lép, annak több oka is lehet. Lehet azt hiszi pont ezt értékeled (úgy látszik nem :P) neked is egyértelműbbnek kéne lenned, amivel zöld lámpát adsz neki.
2012. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a korkül.nem befolyásolja mert ugyanugy bolondos mint en en am 17vagyok. ő 25. igazabol ott a problema amit nem ertek h. en lépnék és mutatom is ezt felé és ő sokszor mondja h. fontosvagyok neki és h. ne kapkodjuk el és azt is h. minden csk rajtam mulik holott én nyilvánvaloan mutatom felé h. léphetne már lega. egy szájra puszira igy 3 honap utan (lassan4)...de ő mégis csak egyhelyben lépked.
2012. márc. 13. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!