Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ha valaki ennyire van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha valaki ennyire van kigyurva, az már jó? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 13. 11:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
ezekben a képekben az az érdekes h valamelyiken ki van lökve a gyerek, valamelyiken meg nem annyira...mint hogyha 2 különböző testet rakosgattak volna a feje alá:)viszont ha a "kilökött" verzióra hasonlítasz az már elég szép eredmény.
2012. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

azért, mert szerintem az még az a kategória, h jól néz ki, látszatra is úgy tűnik, h meg tud védeni, mégse az az "izomagy" hatás.


háát, nem is kell lekapnod mindig, csak amikor mondjuk húzod le a pulcsid és jön vele együtt a póló, akkor úgyis látszik, h hmm milyen szép izmaid vannak :P

2012. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Higgyétek el srácok, nem kell aggódni, mi lányok akkor is meg tudjuk állapítani, hogy sportos-e egy fiú, ha póló van rajta.:)
2012. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Szerintem amit én linkeltem meg amit a másik lány linkelt képnek, mint "nemszép" azok nem hasonlítanak, az egyiken a csávó csak izmokból áll, és tényleg undorító, amit én linkeltem azon még azért bőőőven jól fest a csávó teste, csak sokkal szálkásabb, mint amiket te linkeltél. Gyanítom a vízilabdás gyerek még nagyobb is. De az arányos izomzat nálam is számít, csak én imádom ha valaki nem csak úgy éppenhogy izmos, hanem rendesen olyan nagydarab benga férfiállat. :D De úgy arányosan persze, rendes sport által, nem valami porokon meg kondigépeken felgyúrva.
2012. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Wow jól néz ki *_*
2012. márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!