Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ha valaki ennyire van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha valaki ennyire van kigyurva, az már jó? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 13. 11:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

81%-os....először is eszem ágában sincs abbahagyni a kondizást, mivel nemrég kezdtem el :D 15-16 éves lányoknak elhiszem h megfelel ez a testalkat, mert a korosztályukban kb ilyen felépítésű fiúk vannak...viszont sztem ez idősebb lányok inkább már egy biztonságot nyújtó férfira vágynak(lehet cáfolni),akinek valószínűsíthetően eltér a képen láthatóétól :D a képen látható testtel a férfi hierarchiában kb a béka segge alatt van/lenne az illető.nem gondolnak h egy izmosabb test undorító lenne(mondom ezt úgy h én inkább a képen láthatóra hasonlítok),az undorító az sokkal odébb kezdődik.


a pólós dolgot azért hoztam fel, mert az emberek általában pólóban és nem félmeztelenül közlekednek és akinek ilyen vékony, szálkásan izmos testalkata van, azoknál pólóban egyáltalán nem látszik h foglalkoznak a testükkel, így a csajok sem veszik észre:)...ezért találták ki az izompólót:P :D

2012. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

20L akit te belinkelték az azért rendesen ki van baxva :D teljesen más mint a kérdező által belinkelt kép, nem kicsit izmosabb, sokkal:)

de legalább most már elmondhatom h egy ilyen alkat a cél:P :D

2012. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

hát nekem az a linkelt kép már eléggé a túlzás kategória.


kérdező: szerintem ha ilyen vagy, teljesen rendben vagy. kicsit szálkásíts még, de nem kell bodybuildernek, v minek kinézned.


[link]


szerintem ez egészen egyszerűen undorító, bottal se piszkálnám meg.

ami nekem hűűűha, az ez:

[link]


húú, de őt meg úúúúgy kajálnám:

[link]


[link]


szóval nekem ő a tökéletes. :))

2012. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

pfuuj emberek


ha ez vekony akkor en vagyok 200kg


ennyire nem lattok?


nem hiaba modell ...

2012. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

72%-os. csak vicceltem, amikor azt mondtam, állj le. nyilván te tudod, h hogyan szeretnél kinézni. :)

írtam, h kicsit vékonyka a testalkata, de mivel nem 25-30, ezért ez érthető is. linkeltem képeket, ami nekem bejön, azt nézd meg :P az beza nem vékony :D


jó, hát izompóló... van olyan ismerősöm, aki vízilabdázik, de nem hord izompólót. testalkatra hasonló, mint a képen szereplő (izmosabb!!), de amikor leveszi a felsőjét, mondom húúúú ezt nem is gondoltam volna :D szóval nem feltétlen az számít, h elsőre milyennek látod :)

2012. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
ezért a Madaras(akit megkajálnál 81%-os) az ki van lökve rendesen...a vízilabdázók nem arról híresek h kevés izom van rajtuk...a hátuk meg olyan széles mint egy kétajtós szekrény...
2012. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
persze, de mégis tök esztétikus a látvány. de azért nem az a nagyon túlzottan kigyúrt-szerintem :)
2012. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

megfigyuztam és télleg az általad elfogyasztani kívánt testalkatok jönnek be a csajok döntő többségének...csak ilyenekből nem rohangál sok az utcán.

a pólós részben meg kösz h bebizonyítottad az igazam, mert még egy izmosabb gyereknél sem látszik h foglalkozik a testével ha póló van rajta, ez még nem is lenne gond, a bökkenő ott van, h nem sűrűn kapom le az utcán a pólóm:P:)

asszem ezt a témát kiveséztük:)

2012. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
nekem tökéletes!
2012. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

[link]


itt vannak rólla a képek,nézzétek meg a többit is

2012. márc. 13. 12:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!