Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért van ez? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van ez? Miért változott meg?

Figyelt kérdés

van egy srác aki tetszik. És sztem neki is bejövök mert olyan megnyilvánulásai voltak pl hosszan néztük amikor beszélgettük akkor is úgy tünt h kedvel.

De mostanába olyan furi lett pl ha én bent vagyok a teremben ő ki megy, ha mind ketten bent vagyunk a terembe akkor kb a 2 legtávolbbi sarkában van. Direkt úgy megy h ne is kelljen köszönnie. De azért lopva rám szokott nézni.



2012. márc. 12. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2012. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
annyi oka lehet rá amiről csak ti tudhattok, hogy a legegyszerűbb ha számonkéred.... ha pedig nem mondja el és továbbra is így viselkedik, szard le, lesz másik :)
2012. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!