Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai fiatal lányok legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal lányok legnagyobb része miért hisz a mesékben?

Figyelt kérdés
Tehát adottak a latin-amerikai telenovellák, amiben minden csaj györnyörű, minden pasi jól néz ki, minden pasinak saját multicége van 20 on éves korára, saját luxusvillája, saját szuper járgánya. Mindig csak bennt ülnek a gyár vezetői igazgató székében és nem csinálnak semmit, csak örökké a szerelemről beszélnek, közben meg teherautószámra dől a lé. Miért hiszi a legtöbb tini el ezt, hogy csak ezek a jó pasik? Holott ilyen pasik akik 20 on éveskorukban így néz ki, sok száz millió ft-juk van, ilyenek csak a mesékben, meg ezekben a telenovellákban léteznek. Való életben max 10 ezerből 1 pasinak adatik meg ez. Mégis ezt elhiszik a tinik, hogy ez van, ez az alap, és ilyen pasiakt kersnek lázasan. A legtöbb pasi meg csúnyán egyedül marad ezért.
2012. márc. 12. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hülyeség, ahogy van.
2012. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom hol élsz te, de itt ezt senki sem hiszi.
2012. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
mert van amiben hinniük kell! úgyis megtalálják azt aki igazán törődik vele! de mondjuk itt se ilyenek a lányok!
2012. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy azt hinnék, hogy ez az alap, de mindenki megpróbálja, hiszen a próbálkozással még nem veszít semmit.
2012. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsésebb esetben csak az anyátok köztöt nézik a csajok...akkor még bőven van esélye egy átlag pasinak is,mert azt a szintet,ami ott van,hát hogy is mondjam, nem nehéz meghaladni...^^
2012. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

mert álmodozni jó


Szombat este autókáztunk a párommal, mondtam neki, hogy milyen jó lenne egy luxusautóban üldögélni erre azt mondta, hogy hideg van odakint, gyorsan visszarángatott a földre

2012. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
amúgy vannak olyan lányok akik igencsak nem ebben hisznek! de legtöbbje tényleg elvan a saját kis mese világában ahhelyett hogy egy kicsit az élettel törődnének!
2012. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Igazad van majdnem minden lány ilyen amelyik ezeket a butitó filmeket nézi! De nem foglya itt neked az oldalon senki bevállalni mert az emberek álszentek!!!
2012. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés! Nem ezekben a filmekben hisznek, csupán nem hisznek a szerelemben, fontosabb a pénz, a buli, a jó pasi... röhejesek.


23/N

2012. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezt nem értem én sem, hogy ide az oldalra is jár vagy 100 lány pl írogatni, de mind egytől egyig szent. Nagyon sok nő az úton akiket látok, szó szerint él hal a pénzért. Bármelyik bmw-es kocsi mellet elmegyek, vagy elmegy mellettem az autó, mindben ül egy nagyon szép lányka. Gondolom az ide írkáló 100 vagy 200 vagy több lányból is tutira kell, hogy legyen néhány (szerintem sok) aki nagyon bukik a pénzre, de az sem vallja be, hanem az összes lány szentnek állítja be magát stb. Tisztelet a kivételnek. De a legtöbb lány szerintem is álszent.
2012. márc. 12. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!