Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Fiú/20-éves
2012. márc. 11. 20:27
 1/8 asdasdasdf válasza:
41%
A kezeddel!
2012. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megtanulni, maga az érzés vezérel. Én tavaly márciusban, amikor összejöttem az ELSŐ bnőmmel, voltam 20 éves. Nagyon ciki volt, hogy nem tudtam h hogyan kell megcsókolnom, pedig csak arra várt. Tisztára kétségbe voltam esve. Aztán erőt vettem magamon és megcsókoltam. Hogy hogyan kell?? maga a szerelem, mint érzés, mint állapot irányít. De ha részletesen leakarom írni, akkor úgy h a lány felsőajkára teszed a felső és az alsóajkaidat, és közben körbe körbe simogatot a nyelvét a nyelveddel. Ajj, nagyon bonyolult így leírni, hidd el nem nehéz, jön magától. Biztos láttad már a filmekben vagy más párokat élőben h csinálják. De mondom, maga az érzés irányít.
2012. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ok köszi ;)
2012. márc. 11. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
nm ;) tényleg ne parázz, nem a sablon szöveget nyomom, de jön magától. Átadod magad az érzésnek. Simogasd a nyelvét a nyelveddel, néha kicsit szívd az alsó ajkát, attól nagyon beindulnak. Csináld úgy mintha megakarnád kóstóslni az ajkát meg a nyelvét, mint mondjuk egy jó kaját :D ;) szurkolok nagyon, majd írj h sikerült ;)
2012. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A körbe körbe leírást én nem használnám. Félreérthető, és ha valaki szó szerint azt csinálja, az elég kellemetlen tud lenni.

Maradjunk inkább a "simogatni a nyelvét a nyelveddel"-nél. :)

2012. márc. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ráfogsz érezni hogy kell.

csak arra vigyázz hogy ne nyomd túl erősen az ajkaira a szádat csak gyengéden és lassan azt imádom 17/L

2012. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma suliban el csattant az első csók és nem paráztam simán megcsókoltam és azt mondta gyengéden és jól csókolok. ;) :P
2012. márc. 12. 11:37
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor nagyon ügyes lehetsz. mert az elsőnél általában sok valaki fogazni szokott:-D
2012. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!