Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tetszettem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy fiúval randizni. Nagyon jól éreztem magam vele, és azt hittem, hogy Ő is. Viszont azóta nem írt, nem keresett. Megbeszéltük, hogy majd találkozunk, de azért írhatott vna. Vagy ilyenkor már a lány is írhat? 19/L
2012. márc. 11. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

De srácok tényleg van ilyen, hogy nem akartok tolakodóak lenni, ezért nem írtok?

Hadd közöljem: Marha szar taktika. A nők ilyenkor majd meggebednek és azt hiszik nem kellenek nektek.

2012. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hadd közöljem: kurv@ jó taktika.


Pont a belegebedés miatt kell jobban nektek a fiú, és tartja fenn az érdeklődéseteket. Máskülönben azt mondjátok: "áhhh ez unalmas, mindenre ugrik, amit mondok, mint egy kutya, nincs kihívás benne, semmi izgalom".


A féltékennyé tevés, amit ti csináltok. Na az szar taktika.

2012. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Még ez a visszaszólás :D

Egyáltalán nem jó taktika, ahogyan a féltékennyé tétel is szörnyű, szerintem értelmes nő nem csinál ilyet. És a belebetegedést asszem félreérted. Elkezdjük keresni magunkban a hibát, napokig azon morfondírozunk, hogy mit csesztünk el, hol rontottuk el, mit mondtunk, ami miatt kiábrándult stb. Nem tudom emészetted-e már magad valamin, de elárulom, nem valami jó érzés :)

2012. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!