Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha sokaig nez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha sokaig nez utanam a srac?

Figyelt kérdés

A kedvenc szorakozohelyem dolgozik baroskent, ahol mar torzsvendegnek szamitok szinte. Az egyik ottani csajjal is osszebaratkoztam, csak miatta. Multkor mar majdnem beszelgettem vele, amikor kimentem levegozni, akkor kijott cigiszunetre, es mellettem ult le, de sajnos egy csaj bezavart, elkezdett hozzam beszelni, hogy kolcson kerne a mobilomat, mert doglott az aksija.

Tegnap amikor a baratnoimmel ott voltunk, akkor ugy ultem, hogy lathasaam ot, es tobbszor eszrevettem, hogy felenk nezeget. Amikor meg elmentunk, akkor meg akartam egy utolso pillantast vetni ra, es engem nezett, de olyan athatoan. Szoval gyorsan elkaptam a fejem. De amikor visszaneztem, meeg mindig nezett. Azt hittem belebolondulok.

Lehetseges lenne, hogy bejovok neki valamelyest?


2012. márc. 11. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos azt nézi, hogy "ki ez a kismalac?".
2012. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet. de lehet h észrevette h gyakran nézel rá és azér néz téged mert nem tudja mit bámulsz rajta
2012. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszólónak is igaza lehet! :) De lehet h tetszel neki, sajnos ennyiből nem lehet megállapítani! :)
2012. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Napkiraly ***** válasza:
Lehet hogy észrevette hogy bele vagy esve és gondolta jó kör leszel. De az is lehet tetszel neki. Valószínűleg az utóbbit fogok gondolni mert bele vagy esve.
2012. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!