Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyek azok a zenék amelyekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a zenék amelyekkel bevallhatom egy lánynak h ő az egyetlen számomra?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk de ő csak ennyit akar én viszont többet. melyik zene lenne jó erre a célra??? Lehet magyar és külföldi is
2012. márc. 11. 18:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2012. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a hattyús rész igenis jó benne
2012. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2012. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor 1 sima instrumental kell végül is..
2012. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Shai-Hulud ***** válasza:

Helyedben én inkább a SAJÁT SZÁMAT használnám arra a célra, hogy az érzelmeimet tudassam vele. Képzeld magad a csaj helyébe: "Ez a pasas még elmondani sem tudja, hogy mit akar, egy zene kell neki ehhez? Ennyire béna?"

Szóval én inkább szépen megfogalmaznám, hogy mit is akarok mondani neki (nem kell sok, csak egy-két mondat), megtervezném a szituációt, hogy mikor és hogyan mondjam el, és inkább azt valósítanám meg.


Pedro

2012. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Elmondtam már neki de ő nem akar többet. ezért gondoltam zenére
2012. márc. 11. 19:29
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha zenere mondod el neki akkor vajom tobbet akar? Ez milyen technika? Meg nem hallottam ilyenrol, de egyszer ki kell majd probalnom :D
2012. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nem hülyeség, igazán őszinte és lírai dal "How much I enjoy loving you"

http://www.youtube.com/watch?v=55ZwPJjAwgE

2012. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!