Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak be ezen a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak be ezen a társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Nem, nem a jellemzésemmel van gondom, hanem a lakhelyemnek nem tudom mit írjak, mert kicsit bonyolult a helyzet:

A lakcímkártyám szerint pécsi vagyok. De egyetemre Budapesten jártam. Utána pár évig megint Pécsen voltam, de mivel nem volt munkám, vissza kellett mennem Pestre. Most ott dolgozok, de minden hétvégén, szabadidőmben és ünnepekkor Pécsen vagyok.

Az oldalon a regisztrációkor csak egy várost enged beírni. Szerintetek melyiket írjam?


2012. márc. 11. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt ahol több szabadidőt töltesz el.
2012. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahol többet vagy.
2012. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelmű, hogy Békéscsabát!
2012. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pestet, és legfeljebb a bemutatkozó szövegnél megemlíted, hogy gyakran mész haza Pécsre.
2012. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a lakhelyet írd, vagy ahol a legtöbbet vagy. Utána meg bemutatkozáshoz írd le hogy hol mennyi ideig tartózkodol.
2012. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy Budapestet..Én legalábbis igy csináltam..
2012. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!