Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel már olyan fél éve ismerkedtünk össze.Sok közös óránk van mert évfolyamtársak vagyunk,viszont nem osztálytársak.Közös az érdeklődési körünk.Én először csak egy barátja szerettem volna lenni,de aztán időközben beleszerettem.egyre jobban.egyre többször beszélgettünk,próbáltok nyitni felé,de annyira szerintem nem nagy a változás.mondjuk szerintem nem is adok olyan egyértelmű jeleket.csak beszélgetünk,elvagyunk...már felajánlotta hogy segít ha bejövök korábban az megvolt.már csomó egymásra mosolygás volt olyan megmagyarázhatatlan dolgok...de igazából nem tudom hogy ebből mi lehet s mi nem.ebben a helyzetben ti mit csinálnátok?amugy ő nem olyan tipus aki szerintem annyira kezdeményező,csajozo lenne....

L17


2012. márc. 11. 09:43
 1/3 Senki Alfonz ***** válasza:

A gimis barátnömmel barátok voltunk sokáig, legalább fél évig gondolkoztam rajta hogy tudnám a tudtára adni hogy én többet érzek mint barátság, késöbb kiderült hogy ö is ugyanugy volt ezzel.

Rajta mulott hogy összejöttünk, egy délután a baráti bucsupuszi után szó nélkül lesmárolt , meglepödtem de nem tiltakoztam :)


35/F

2012. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyerünk baby, hajrá!
2012. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Babánlány ***** válasza:
Próba cseresznye! :) Vannak olyan pasik,akik a lányra hagyják az első lépést... :)
2012. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!