Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Net-es társkeresés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Net-es társkeresés?

Figyelt kérdés

Tehát kitaláltam hogy megpróbálom, de egyszerűen nincs ötletem hogyan is kéne ráírni valakire, vagyis mit:) Ugye itt nincsenek szituációk amiket fel lehet használni, se semmi ilyesmi.

Azt tudom, hogy alap egy jól elkészített profil, de tegyük fel ez megvan.

Mit szoktatok írni? Reagálni valamire a bemutatkozásában? Vagy csak simán írni hogy: Szia xy vagyok nincs-e kedved ismerkedni(ezt nem tartom valami nyerőnek)?

Mert ha már úgy ahogy lenne valami alap kapcsolat(de még nem szerelmi) akkor számomra onnantól már nem okozna gondot a dolog, soha nem is okozott, csak odáig kéne eljutni, és még csak azt se mondhatom hogy majd csak alakul valahogy :D

Tehát örülnék ha írnátok pár okosságot, de más tanács is jól jöhet az online ismerkedéssel kapcsolatban:)

A normális válaszolóknak előre is köszönöm.



2012. márc. 8. 19:32
 1/9 A kérdező kommentje:
18/F
2012. márc. 8. 19:34
 2/9 anonim ***** válasza:

Én mindig azt írom,hogy "ismerkednél velem?"

Van amkior bejön,van amikor nem.Eddig pár csajjal találkoztam,de ami összejött az csak szex volt 2 csajjal.A többi is összejött volna,de leráztam őket.

2012. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én ezzel kezdtem: "talán ismerkedhetnénk." :) Én a lehető a legegyszerűbben oldottam meg.
2012. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is 18 vagyok ezen már átestem. Ha neten keresgetsz, komoly dolgokra ne számíts. Hogy miért mondom ezt ? Mert messziről jött ember azt mond amit akar!!! Hidd el pajti én nagyon csúnyán megégettem emiatt magam.
2012. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hol ismerkedsz, ajánlom a badoo-t , nekem bejött már többször is. A "randigép"-re(vagy vmi ilyesmi) gondolok, fénykép alapján eldönti mindenki, hogy egy adott emberrel randizna-e vagy nem. Kikerülöd vele a kezdeti zavart.

Egyébként pedig tulképp mindegy hogy mit irsz , mindenki tudja hogy mit akarsz valójában aki fent van az oldalon, és ök is ugyanazt akarják, csak nem biztos hogy töled.... Legyél egyéni, és érdekes , tudom sablonduma, de jobbat nem tudok mondani.


35/F

2012. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd, aki ilyen helyeken látogat, az nyilván ismerkedni akar... Tehát mindketten tudjátok honnan fúj a szél. Ettől függetlenül semmi extra csoda nincs benne, beszélgetsz, magad vagy, kész. Elég abszurd, de nekem itt, erre visszaírtak(ne keresd, nem a válaszban:D), és azóta is megvagyunk valahogy;) - http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__23941..
2012. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ma volt a love.hu-n nőnapi virágküldés. Poénból küldtem egy csomót, és iszonyat sokan flörtöltek vissza, sokan levelet is küldtek, pedig még képem sincs, sőt, ki sincs töltve az adatlapom. Látod, nem is írtam semmit, csak egy hangyaf@sznyi gesztus, és már omladoznak is.

Amúgy meg inkább élőben próbálkozz. Csak van valaki a közeledben akiért oda vagy. Legyél figyelmes vele, és egyből felfigyel rád!

2012. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az adatlapját, és arra írj vmit. Pl. beleírja, h. mit csinál szabadidejében, és arról kérdezel vmit. Szóval h. lássa, h. te megnézted az adatlapját.
2012. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]

Itt találhatsz tanácsokat a netes társkereséshez olvasmányos formában.

2012. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!