Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek bejött a netes társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejött a netes társkeresés?

Figyelt kérdés

2012. febr. 3. 19:45
 1/9 Macs1209 ***** válasza:

Attól függ hol? A netes társkereső oldal mind a pénzről szól :)


Neten bárhol lehet ismerkedni, valójában az a pozitívuma,

hogy olyan emberekkel "találkozol", akikkel a valós élet-

ben esélyed sincs akármilyen kapcsolatot kialakítani.

2012. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem!


igaz , hogy csak 1 társkeresőn voltam fent és csak 3 lánynak írtam, de nem jött semmilyen válasz és ez nekem elég is volt hozzá h többé ne regisztráljak ilyenekre!


Előtte haveri társaságból, meg ismerősök ismerősei voltak a lányok akiket élőben megismertem, most meg egy áruházban ismertem meg a mostani páromat.

2012. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ráadásul itt a gyk-n találtam meg a párom.
2012. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, bejött, volt már több hosszú kapcsolatom is netről. Sőt, én már csak a neten ismerkedek, így nem zavar meg a külső, mivel rövid távon egy szép pofi vagy egy jó test eltorzítja az értékítéletemet, márpedig nem egyéjszakás kalandokat keresek, a hosszú kapcsolathoz pedig az kell, hogy agyilag stimmeljünk.


F/35

2012. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mostanában kezdtem a netes társkeresést, eddig volt egy egyhónapos kapcsim, de már kidobtam a pasit mert nagyon gáz volt! Most keresek tovább, hála Istennek vannak érdeklődők!
2012. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Neten is ugyanúgy csak a külső számít a lányoknak, ezért ha nem nézel ki jól, válaszra se méltatnak.
2012. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beszélgetni szoktam, de "ismerkedni" nem, mert az olyan, mint ha kötelező lenne az ismerkedés. Egy beszélgetésben meg semmi nincs, és hát ha ki alakul valami. Meg olyan sok a zsákbamacs.


Eddig még nem jött be. Én az élő mellett szavazok.

2012. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem vagyok szép csaj, mégis netről volt már 3 pasim. megismertek, és taliztunk, ugy müködött. bár egyikből sem lett évekig szolo kapcsolat.

most már jo ideje nincs barátom, soha nem szolitott le még senki, és neten sem jön össze már.

2012. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Be. Több kapcsolatom és több rendes valódi barátom is lett a netes társkeresőktől.


Az meg hogy a pénzről szól -> vannak ingyenesek is.

2012. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!