Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan érezzük tudjuk hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan érezzük tudjuk hogy ő a nagy ő?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve szeretem... minden nap rá gondolok.. minden reggel ő az első gondolatom.. akármerre megyek egy látok egy párt ő jut eszembe hogy milyen jó lenne vele is ilyen boldognak lenni. Mióta őt megismertem és alakult közöttünk valami.. de kaptam egy munka lehetőséget és így nem tudtunk többet találkozni mert messze lakunk és az ő munkája és az én 4 műszakos munkám miatt kb ha 3 havonta esett volna úgy hogy 1-2 napot talizzunk... de ez már mindegy is.. de szerintetek ez még szerelem ? azóta nem volt senkim.. voltak udvarlók de mikor találkoztam velük azonnal ő jutott eszembe és úgy éreztem mintha ezzel megcsalnám.. lelkiismeret furdalásom volt.. és azóta nem is volt senkim... szerintetek lehet ő az igazi nekem ? vagy ez nem szerelem :S 23/L
2012. márc. 7. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:

én onnan tudtam, tudom, hogy nem akarok más lánnyal kefélni, ő testesíti meg számomra azt, ami miatt a lányokat szeretem, azt akarom, hogy ő szüljön nekem gyerekeket. én innen érzem.

21f

2012. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen lehet szerelem. Én onnan tudtam h párom az igazi h mikor elsőnek megláttam minden porcikám őt akarta. Sajnos akkor nem alakult ki semmi egyébb okok miatt, de évekkel később mikor íjra megláttam szinte úgy éreztem mintha megállt volna a szivem egy pillanatra. Tudtam h ha egyszer megszerzem akkor soha nem akarom elengedni. Mikor megérintett, minden porcikám bizsergett. Elmondhatatlan érzés volt. Ma már a vőlegényem :D
2012. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) örülök hogy ilyen jól alakult neked :) annyira jó lenne ha mi is így lennénk :) jövő hónapba megyek a városba ahol ő lakik.. arra gondoltam felhívom hogy ha ráér és szeretne találkozhatnánk... nem tudom mennyire jó ötlet.. remélem nem fogok csalódni...
2012. márc. 7. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm :D Hívd csak fel bátran. Ha hasonlóan érez akkor biztos jól fog neki esni :D
2012. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a felhívással nem lesz gondom. :) mert azóta is beszélünk ... és az esetek 70% ban ő keres engem... havonta 1 szer kétszer beszélgetünk.. de akkor egy egész délutánt :) estébe nyúlóan... lehet ezért is érzem még mindig azt amit akkor... mindig olyan kedvesen és kétértelműen beszél velem.. és mindig kíváncsi van e már valakim... én úgy tudom azóta neki sincs senkije
2012. márc. 7. 21:03
 6/9 A kérdező kommentje:
csak az hogy újra találkozni újra látni ennyi idő után... ha csak rá gondolok a szívem a torkomba dobog.. :)
2012. márc. 7. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Találkozzatok. Öleld át és nézz a szemébe. Kész a csók :D
2012. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is így érzek egy lány után...

csak ő nemfogja ezt fel szerintem...hihetetlen, de midnenről ő jut az ezsembe, állandóan...:)


együtt vagyunk, de nagyon nehéz emgtartani a kapcsolatunkat, sajnos ugyérzem ahmarosan vége lesz...:( és elvesztem azt, aki mindennél fontosabb...:(

2012. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet ideje lenne elkezdeni valamelyikőtöknek a másik városa környékén munkát keresnie... Csak úgy érdeklődés szinten...
2012. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!