Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek a mai fiúk? Nem hányinger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a mai fiúk? Nem hányingerkeltőek a búza fiúk?

Figyelt kérdés

[link]


Osztják is őket rendesen a kommentekben. Csak az a baj, hogy hiába osztják őket, a legtöbb lány mégis ezekre gerjed. Végigmegyek az utcán és 10 párból 7 nél így néz ki a fiú egyén. Csak az a baj, hogy akik ilyenekkel járnak azok vagy inkább kussban vannak ilyenkor, vagy nem is jönnek se facebookra, se gykra, vagy álszent módon osztják ezeket, holott nekik is hasonló a párjuk. Ezért értetlenkedek.


2012. márc. 7. 18:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Pedig erre gerjednek, pl itt van Sp és barátai. Mind egytől egyig szinte lányok, mindegyiknek szőrtelen a lába, giliszta felsőteste van, és ezekre buknak a lányok. Elvis forog a sírjában.


[link]

2012. márc. 7. 19:00
 12/20 A kérdező kommentje:
2012. márc. 7. 19:02
 13/20 anonim ***** válasza:

Igaza van utolsónak, ezek a mai ideálok sajnos. Mindig, amikor meglátok egyet, a hányinger jön rám meg az undor. Ezek nem férfiak, habár annak hiszik magukat. Ezek egyszerű nyomorék b.uzik. Sajnos nagy részük ilyen, és a hasonló kaliberű lányok meg ezekre buknak. Undorító.


17/l

2012. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Fúj a söpö én hányok attól a roh*dt állattól. Kik azok a kis p*csák akik körülötte visitoznak?. Nem emberek!!!
2012. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Tényleg ez a menő manapság. AZ a két gyerek mondjuk túlzás, amit először linkeltél, de az "SP és bandája" kép teljesen aktuális. Rengeteg ilyet látok, de ez van.
2012. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg tele van az utca ilyen hányadékokkal.Hogy lesz nekem pasim?:((((((((((
2012. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
már bocs, de gondolom te a kiskorúak egy részéről beszélsz. nagy általánosítás. de hát puffogj akkor csak ebben a hitben.
2012. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Amúgy láttam már 20onakárhány éves pasit is így kinézni.Olyan is volt.Elneveztem emós b.zinak.
2012. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem hányingerkeltőek, viszont te homofób vagy? Én is ilyen cukifiú vok, barátom is eléggé nőies külsejű, de nem értem miért kell gyűlölni minket. Legalább arra gondolnátok, így több csaj marad nektek. :)


Miért kell minket gyűlölnötök srácok? Mi sem szoktunk heterokon gúnyolódni, gyűlölködni...

2012. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lepontozhattok, de legalább őszinte leszek. Részemről nem gyűlölet, hanem undor.
2012. márc. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!