Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lgtöbb fiú miért gyárilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lgtöbb fiú miért gyárilag szőrtelen?

Figyelt kérdés
Én már a 25-30 közötti korosztályt képviselem, de mikor 10 éve én voltam ilyen 17 körüli, akkor a legtöbb pasin volt szőr, lábán, mellkasán stb. Most meg 10 ből 7 pasi szinte teljesen csupasz. ez pedig betegség jele is lehet, csökkent tesztoszteronszint a szervezetben stb. Terméketlenség egyebek. De nem ez érdekel, hanem szerintetek miért van ennyi gyári szőrtelen pasi. Persze a másik fele, meg minden nap borotválja a mellkasát. De az a jobbik eset.
2012. márc. 7. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez az evolúció. A természet alalmazkodik, mivel manapság a férfiak nem viselkednek férfiasan, elnőiesíti őket. Egyébként miből gondolod hogy sok a "gyári" szőrtelen. Megkérdezed őket hogy borotválják-e vagy sem?? xDxD 18/L
2012. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak nézd meg a mai 15-20 éveseket ,tiszta vézna bagázs.nem csoda ha még szörtelnek is hmm.Ha lenne még katonaság ,ott halnának meg.
2012. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyénenként változik, de lehet hogy az evolúció miatt lehet az hogy 10-20 éve már 15 évesen volt a férfiaknak bajszuk, most meg 18 éves kor előtt sokszor alig van arcszőrzet. Ennek semmi köze ahhoz hogy vki nőiesen viselkedik.


A másik dolog hogy sokan gyantáztatják a mellkasukat, de van aki a lábát is.

Én csak a hátamat, mert azért valljuk be, nem túl guszta ha szőrös.

Amúgy nincs erős szőrzetem.

2012. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van a kérdezőnek, elnőiesedtek. Sokkal férfiasabbnak tartok egy nem csupasz férfit. 18/L
2012. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mert 20 év alatt eléggé elterjedt a fogamzásgátlók szedése.

a nők kipisálják a sok hormont, ami ugye bekerül a vízbe. a baktériumokat úgy-ahogy kiszűrik belőle meg a vegyi anyagokat, de ezt nem tudják.

ezek sajnos károsítják az y-kromoszómájú hímivarsejteket.

a férfiaknak bizonyítottan kevesebb az ilyen egészséges hímivarsejtjük és bár azt nem bizonyították, de lehetséges hogy az egészségesekre is kifejt egy ilyen hatást, amitől "nőiesebbek" a mai férfiak.

a sok növekedésserkentő hormon miatt ami a disznó és marhahúsban van ugyan magasabbak lesznek, de már a csontozat, izomzat finomabb sokaknál mint régen.

érdekes hogy a hát, mellkasszőrre ez jobban kihat.

az én barátom lába, karja pl. gyárilag elég szőrös (ráadásul sötét és sűrű) a mellkasán mégis alig van pár pihe.

2012. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A hátgyantáztatás szerintem nem gáz, azt a nők is szeretik ha szőrtelenítve van egy férfi háta. A melkkas nagyon megosztó. Aki Tom Selleck típusú férfiakat kedveli az szereti a szőrös mellkast, aki A Beckham féléket azok nem annyira. De úgy tudom, hogy azok a lányok is elfogadják a párjukon a szőrös mellkast, akik nem rajongtak érte. Tehát ez pasi függő is, ha szerelmes vagy belé és így is kritizálod a mellszőrzetét, akkor az nem is igazi szerelem. Mert a szerelem elfogadóvá tesz a másik hiábival kapcsolatban. Azt meg végkép b.zisnak tartom ha valaki a kezét, lábát borotválja. Az szerintem a nők nagy részének is kiábrándító, ha ilyen a pasi. Persze a cicababák ezt is elvárják egy pasitól.
2012. márc. 7. 16:47
 7/13 A kérdező kommentje:
5. kommentelő főleg, de az előtte írók is elég jókat mondtak. Szerintem lehet benne valami ebben a fogamzásgátlós dologban.
2012. márc. 7. 16:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, nem vagyok mackós, inkább sportos (minimális gyúrással is hamar kiszálkásodok) de kb 18-19 éves korom óta szőrös a hasam, a mellkasom, sőt még a derekam is, ahol a csajoknak szokott lenni a rib@nc rendszám. Már a vállam is kezd, de ott aktívan huzigálom ki csipesszel, szerintem az azért már undorító. A legtöbb korombeli srácnak olyan a felső teste, mint egy csajnak, és azért az látszik, hogy ki borotválja és kinek csupasz gyárilag, mert aki borotválja az mindenhol lekapja és nem hagyja meg a pihéket.
2012. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezért szeretem én a szőrös férfiakat :) Ritkaság :) Tucat nem kell :D
2012. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja és a fogamzásgátló tényleg igaz.

Ha rajtam múlna..és nem csak a férfiak miatt. A vizek élővilága is megcsappant iszonyú durván, amióta divat lett "tabit szedni" és boldog boldogtalan tömi magába a hormonokat, és juttatja tovább a környezetbe.

2012. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!